Jump to content

Slike koje su promenile Srbiju!


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za ovo zadnje je realno u pravu.

u srbiji se mnogo manje dobija za ubistvo..

decko najebao bezveze , tt tuga

[roflmao]

Upisao sam ime lika u gugl i posle prvog reda koji sam procitao sam poceo da se valjam od smeha jer sam procitao ovo "Policajcu gurao baklju u usta - Naslovi.net vesti" ....

JEBOTE NAJEBO BEZ VEZE ... MICA MALA ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pokusaj ubistva sluzbenog lica, naravno da ce dobiti 10 godina. na osnovu posledica pokusaja ubistva (koliko sam izvalio u nasoj praksi, stija verovatno zna nesto o tome) se i odredjuje kazna, koja moze biti i kao kazna za ubistvo, ako su posledice teze. s obzirom da je pokusao da nahusa pandura bakljom, verujem da postoje posledice :P

evo da ne zracim nekim turobnim slikama..

zvezda01aa.jpg

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i treba da trune u zatvoru ko mu jebe mater...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ajde sad da vidimo sledeceg cigana koj ce da pravi sranja...

na nekom je moralo da se prelomi. i drago mi je sto je na tom majmunu. dobar decko ko bi rekao. nek gura mami baklju!!

EDIT: a i ko ga je terao da gleda domatji fudbal [:D]

Edited by Miloshhh
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Upisao sam ime lika u gugl i posle prvog reda koji sam procitao sam poceo da se valjam od smeha jer sam procitao ovo "Policajcu gurao baklju u usta - Naslovi.net vesti" ....

JEBOTE NAJEBO BEZ VEZE ... MICA MALA ...

ja ne delim misljenje da treba biti oslobodjen ili kazna smanjena, meni samo ide na kurac sto je za pokusaj ubistva dobio 10 dina dok se za ubistvo dobija po 2-3-4...

samo zato sto je ker u pitanju. a kad je neciji otac, brat, sin, onda nema veze :/

Link to comment
Share on other sites

ja ne delim misljenje da treba biti oslobodjen ili kazna smanjena, meni samo ide na kurac sto je za pokusaj ubistva dobio 10 dina dok se za ubistvo dobija po 2-3-4...

samo zato sto je ker u pitanju. a kad je neciji otac, brat, sin, onda nema veze :/

Imas na topiku koji je margi okachio lepo objasnjeno. Po trenutnom krivicnom zakonu pokusaj se tretira isto kao i samo krivicno delo, a za ubistvo je 5-15, tako da u do the math.

Onda okacis sliku tog oca, brata, sina i kazes da je to izmenilo srbiju, a ne ovaj koji je, ako mene neko pita, josh dobro prosao ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@fatboy - ne vuci me za jezik, iz pouzdanih izvora znam da ne volish huligane tako da nemas pravo glasa... necu da pocnem raspravu jer je neko vec dao link gde to da radimo :)

@Wulfgar - promasio sam slovo ne treba mi bukvar... :D

@Raven - niko nije rekao da ne treba da ide u tvorza, daleko od toga... 10 godina je PREVISHE! o tome svi koji imaju mozak pricaju...

@Miloshe - Grobarski receno... :P

Edited by mican

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Milosh ti je objasnio ovim linkom... Vidim da si dokon pa predji tamo i raspravljaj dalje!

Ja nemam vremena da budem na onoj temi non-stop i da pratim diskusiju...

A privatnom porukom me prosvetli kako si dosao do informacije da 95% ljudi misli da je pravda zadovoljena...

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Đavolja Varoš(Serbian Cyrillic: Ђавоља Варош, meaning "Devil's Town") is a geographical region of south Serbia, by the Radan mountains near Kuršumlija. The region features exotic formations described as earth pyramids. Scientists say that they have been formed by erosion.

Djavolja varos is a nominee in the New Seven Wonders of Nature election, and it is 15th from 77 candidates, but first wonder in Europe, and first in Rocky Formation, that is officially supported. Voting for nominees will continue through 31.12.08.

2406537079_f9c837a696.jpg

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...