Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa onoo,i nisam se nesto bog zna sta napio...

bilo sve kul,i onda ispalo neko polu sranje,i to izmedju mog najboljeg ortak,i mog jednog od mnogo dobrih ortaka,a i oni su medjusobno mnogo dobri ortaci.... :DDD

nego se taj baja istripovao,i ono,standardna glupa prica.I naravno,sutra ce biti sve ok.

nista,sutra bleja,i u ponedeljak prijem studenata,i onda krece novo "zivotno poglavlje" :DDD.

odho da spavam,laku nco!!!! :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I da standarni insomnichari na forumu u sedam ujutru Savke,Kili i Unkind nego neshto nam ga Chizra nema?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shalim se naravno, verovatno ga ima neko vec, ali u redovnoj prodaji kod nas jos ne, barem ja nigde nisam nasao.

140 + 10 evra za silikonsku zastitnu presvlaku za njega, znaci 150 sve zajedno

Poklon je dodushe, ali realno dao bi te pare na keca, zato sto je odlichan, za sad barem :D

Samo jos nema softver za njega pored itunes-a, mislim konkretno na onaj sharepod sto sam ranije koristio za prethodne generacije ipodova... Nema zato sto je ovaj nov pa ocigledno treba vremena da update-uju za to.

ali MRZIM itunes

DUVAJ JAJE

sedeo bih ceo dan i rendao igrice, al' moram na klizanje, i posle da zavrsim neki remiks, deadline mi je trideseti. nema vikenda za mene :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kole

danas idu 12 zigosanih na pinku u 11h, takodje mozesh da prenesesh vasketu da u 12h na foksu ide drugi deo sheherezade:)

"One: down to the road block, we've just begun;

Two: the guards are through;

Three: the Major's men are on a spree;

Four: Major and Wladislaw go through the door;

Five: Pinkley stays out in the drive;

Six: the Major gives the rope a fix;

Seven: Wladislaw throws the hook to heaven;

Eight: Jiménez has got a date;

Nine: the other guys go up the line;

Ten: Sawyer and Gilpin are in the pen;

Eleven: Posey guards points five and seven;

Twelve: Wladislaw and the Major go down to delve;

Thirteen: Franko goes up without being seen;

Fourteen: Zero-hour, Jiménez cuts the cable, Franko cuts the phone;

Fifteen: Franko goes in where the others have been; Sixteen: we all come out like it's Halloween."

Dobro jutro....ostadoh do 3:30 u Atomu...dobra svirka bila....popio 4 piva...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lol koja govnarija ovaj itunes, da su hteli ne bi ga opravili konfuznijeg...

i tako pakujem mp3, brishem prasinu sa kamere, spakovao sam 3 para bermuda, 3 kosulje, 3 majce (i to rur!) nesto rakije i tako...

odoh sad na dva rodjendana olololo pa palim na aerodrom ...

ako se ne vidimo, cuvajte mi frp deo od ovih new wave zilota ... adios amigos

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...