Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Da ja vama kazem nesto drugari, ova Ljubljana je selo da to nema nigde.

BGD>>>>all

:)

De si Igore?

Jel mora i kosulja da se pegla kad se ide na posao?

Pita Sladja iz Usca sto te vise nema svako popodne...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i mogli bi da igramo stoni-tenis nekad, pa javi, poshto imamo sto na faksu :)

omg kad su stavili sto za stoni tenis?!

pu ja bas nasao godinu kad treba da diplomiram :(

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

crkno sam fizichki i smorio se psihichki :/ moratju sutra radikalno :]

Pa zaova 2 dana :

Prosto BGD je lepsi :)

i moderniji

Jebote sinoc im bili izbori, pobedili neki i niko mrtav...cak ni neka proslava velika :S

Na stranu jedino sto ovi prvi podaci govore da je bgd skuplji :) Jebes ti to

Ne ozbiljno nekako je....kao neki planinski grad u nekoj dosadnoj planinskoj zemljici, nisam odusevljen iskreno

igrom sluchaja upoznao sam ribu iz australije koja putuje 6 godina (vishe manje nonstop) shto po evropi, shto po ostatku sveta i rekla je da 2 best of grada su joj berlin i ljubljana. rekla je da su i bg tipovi najsladji :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

omg, fuzbal posle 4 meseci pauze, a sad vezao 3 termina za 5 dana... pucaju skochni zglobovi, kolena shkripe... taman navikli na basket :) iskreno basket je trca u poredjenju sa malim fudbalom... brate minli izdahnuo sam za sat vremena a mogao sam da povezem 2 sata basketa...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

gotovo, NASA je medju nama, znaci, opet idem autom i opet mi nesto blicne i to pred kraj brankovog ka nbg, kod pumpe (isao tipa 80), i ja kao brate ne radim slicice, nisam pijan koji kurac, i idem jurija gagarina i tamo gde mi je blicnulo ono pre nedelju dana namerno usporim na tipa 55 i prolazim i opet blicne i tu mi vec nista nije bilo jasno:) znaci, ajde da sam isao 80, pa kao neki men in black nasa x files masinerija koja se aktivira na prekoracenje, pa kao ajde, ovako nemam pojma sta da mislim. ali nikad to nisam video, blicne onako profi, osvetli milion metara precnik u milisekundi, sad mi je vec trip sta je to. iracionalni deo mozga mi se smorio skroz, racionalni mi govori da treba da me boli kurac posto nesto toliko profi ne postoji kod nas sigurno, videcemo, ako mi stignu 2-4 kazne odjednom, javicu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Fuck yea neradni dan najzad \o/

samo bleja i nista vise

brb enjoying day !!!!!!!!!!!1oneoneeleven

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jeb'o mater, zakuntao sam pre ponoci, a jedva sam ustao. lakse ustanem kada legnem u 2, nego u 12, samo sto tad pola dana imam onaj turoban osecaj umora u stomaku, i fuzz u glavi, a sad je dosta slabiji...moracu jos par veceri da legnem ranije, da se dovedem u red. a danas mora da se nadje vremena za klizanje, pocela je sezona ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaa kako me jebano mrzi da se dovlachim do bga sad,i shto mrzim ovu jutarnju zimocu to nije zajebancija

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...