Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poslednje jutro u jevropi, bar za neko vreme. Idem danas u afriku da sadim papriku olololo.

A vi mi budite dobri ono redovno spamujte forum nemojte mnogo da trolujete i sto je najvaznije ne verujte nista draletu sto pise u U.P.T. [:D]

jao jao gde si sta si, mozda se sretnemo [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deste bre ljudi, sta se radi? Danas sam neshto fino spavao :) Josh sam se probudio u pola 7, i zaspim, i probudim se i imam utisak kao da sam spavao pet sati i vec sam na fazon "jao kasnim", pogledam, ono 7. Cudno :)

Samo da danas ne pada kisha i bice ok, posebno ako bude padala ona sitna kisha najgora :)

Link to comment
Share on other sites

Jebena komsinica koja se zali u 7 sati da mi curi voda iz klime omg...

Kad smo kod toga, je l' zna neko zasto curi ta voda?

Tokom leta dok je hladila nije, a sad sam ukljucio grejanje i curi, znaci ne iz onog creva gde treba, nego iz spoljasnjeg dela klime... :/

ista pricha i ovde... leti sve ok, sad pochelo da curi iz externe jedinice... imal' neko ideju sta se desava? :)

Link to comment
Share on other sites

Od 5 u gradu , sredjivao na tone beskorisnih gluposti kojima ljudi zapravo odaju neki znacaj :((((

bio na ispitu ,sad se jedva vratih a moram na fucken sastanak :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

koji si prekaljen igrac ha haha :D pa kad vec ides na rodj zamoli ih da te oslobode vojske kao poklon :D

:))

Imam jos dva dana da razmislim da li da gruvam civilnu ili da je odlozim.Jebes mi mater ako ne izaberem ovo prvo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

volim laga kao brata!

Kad smo kod toga, je l' zna neko zasto curi ta voda?

Tokom leta dok je hladila nije, a sad sam ukljucio grejanje i curi, znaci ne iz onog creva gde treba, nego iz spoljasnjeg dela klime... :/

ista pricha i ovde... leti sve ok, sad pochelo da curi iz externe jedinice... imal' neko ideju sta se desava? :)

kondenzuje se voda na spoljašnjoj jedinici jer je ona sada hladna. split klime za grejanje koriste obrnuti proces od onog za hlađenje - unutra se povećava a napolju smanjuje pritisak rashladne tečnosti.

Link to comment
Share on other sites

kondenzuje se voda na spoljašnjoj jedinici jer je ona sada hladna. split klime za grejanje koriste obrnuti proces od onog za hlađenje - unutra se povećava a napolju smanjuje pritisak rashladne tečnosti.

lepo, al' shta ja sad da radim kad mi komshinica sa prvog sprata kuka kako mi klima curi na njenu? :)

Link to comment
Share on other sites

Bio upravo na dodeli Citroena onom klincu sto je pobedio i osvojio C1 u Areni, na basketu, za one koji ne znaju u finalu je pobedio klinac sa druge tekme (protiv Bugara). Kaze da je vezbao svaki dan otkako je usao u to finale. :) kul, bol' ga patkidzona..

Inace, upravo jedem onaj novi Cordon Blue obrok iz Meka, dobar je, punjeno pohovano meso neko.

Sada malo papirologije....

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Bio upravo na dodeli Citroena onom klincu sto je pobedio i osvojio C1 u Areni, na basketu, za one koji ne znaju u finalu je pobedio klinac sa druge tekme (protiv Bugara). Kaze da je vezbao svaki dan otkako je usao u to finale. :) kul, bol' ga patkidzona..

Inace, upravo jedem onaj novi Cordon Blue obrok iz Meka, dobar je, punjeno pohovano meso neko.

Sada malo papirologije....

jeste skroz, isprobao sam i ja taj CB juče, može da prođe za has

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...