Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

Igrao sam od q3 4 cnc i wow sins of the solar empir sa ventrilom u pozadini sa max kvalitetom i nisam imao ni trunke problema sto se tiche laga cak sta vise upload je bio iskoriscen na 60% sa svim tim a imao sam tada 128.

Koristio sam pre 512 256 , i presao sam na takozvani surf paket 1024 128 koji je bolji bukvalno za sve. Tj u igranju tih igara se nista nije promenilo nikakva razlika , a mogao sam da bolje streamujem igram i dlujem sve redom ukljucujuci i torente. A sto se tiche privatnih torent trackera tu su u pravu ali opet garantujem ti da takve koriste jedva tih 10% ljudi sto sam i napisao.

Ne kazem ja da nije bitan upload i da ovo sto imamo nije jadno , ali ja bi menjao 128 uploada za jos 1 ili 2 mb DLa bez razmisljanja. A mnogi sto vajnuju kako omfg ne daju na upload ustvari im ni ne treba. Sta ce nekom 512 upload koji surfuje netom i gleda youtube filmove ?

Ajde hostuj dota partiju na 128 ... Najobicnija stvar ...

A napredne stvari su recimo da mogu odakle god hocu u svetu da pristupim nekim svojim fajlovima kod kuce normalnom brzinom ... ili da uploadujem ortaku nesto ...

Na primer u sloveniji sam u kancelariji na poslu slusao muziku koja mi je bila na gajbi u sloveniji ... ne moram da nosim 100 giga muzike na posao ako mi se nesto poslusa slucajno itd itd ...

Asinhroni internet je najgora kletva ikad izmisljena!

nemam dotu ali ortak mi hostuje ima sbb 256 upload i nema nikakvih problema inacubus sa bneta

Matematika ti nije jaca strana?

Pritom jasno ti je naravno da trenutno ne postoji adsl paket kod nas sa vise od 192 up-a ...

Post na koji se odnosio tvoj post... pokusaj da ga procitas ponovo ... molim te ... i ovaj put ... shvati ga.

Znaci inteligencijo nasa, sve je ovo odgovor na tvoj post da je 1024/128 DO JAJA ZA SVE I DA NIKOME NE TREBA BOLJI UPLOAD ... a dota je bila samo tip of the iceberg ... Eto i hronoloski sam ti izquoteovao jer sam tako dobar covek i imam razumevanja za nize oblike razvijenosti nervnog sistema.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mi radi sve bolje znachi da nisam ni koristio tih 256 uploada aka download > upload.

quote sebe opet

"Tj u igranju tih igara se nista nije promenilo nikakva razlika , a mogao sam da bolje streamujem igram i dlujem sve redom ukljucujuci i torente"

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne igram dotu , ne znam kako radi na 128 ali znam znam da radi dobro na 256.

U cemu je problem ? Nisam ja kriv sto nema paket sa 256 uploada na adslu cela rasprava je pocela u vezi generalno odnosa uploada i downloada i poenta mojih argumenata je bila da ti ne treba odnos 2:1 za prosecne dnevne radnje vec da je download "vredniji".

Nisam ja kriv sto budjavi adsl nema 256 upload ( navodno nema , ni ne cudi me ) paket. Ja sam na SBBu ne znam ( a ovo je topic o SBBu jelte ).

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brate, mohi je rekao "ajde hostuj dotu sa 128"

i onda si ti rekao kako ortak hostuje dotu sa 256 bez problema.

ja ne mogu da verujem da ova rasprava i dalje traje

ono što ja ne mogu da verujem jeste da pametan dečko kao što si ti učestvuje u ovoj raspravi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne ide to, probao ja odavno :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

telekom poslednja 2 dana radi ko kurac

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Zato je sad 2mb i radi ko podmazano xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sezam nista

edit: napokon

Vesti

Brži ADL po istoj ceni

Počela je promena brzina ADL paketa tako da će paket najmanje brzine umesto 512/64 kbps sada biti 768/64 kbps. I ostali paketi postaju brži: 1024/128 prelazi u 1536/128 a dosadašnji 1536/192 se ubrzava na 2048/192 kbps.

Promena brzina se vrši automatski bez intervencije korisnika. Promena se vrši po grupama korisnika tokom 1. i 2. novembra - očekujemo da će posao biti završen i svi korisnici imati veće brzine od ponedeljka, 3. novembra.

U strukturi i cenama SezamPro ADL paketa nema nikakvih promena.

Edited by Gari_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...