Jump to content

Horor u mojoj kuci


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma brate gde se deshava, ja za to prvi put chujem sada .. hitno kod doktora :)))

a ovo sa rukom, da zabodesh u snu, a ne mozhesh, je klasika kad spavash na ruci, to mi se deshavalo.

ma kakvo spavanje na ruci , to su ti tripovi kad ti deo mozga spava a jedan deo je svestan... :) [tako nekako,valjda]

kad spavam na ruci ruka mi utrne i svestan sam da mi je utrnula.. ovo je nesto sasvim deseto , sa mnogo loshim filingom + panika :)

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

ma brate gde se deshava, ja za to prvi put chujem sada .. hitno kod doktora :)))

a ovo sa rukom, da zabodesh u snu, a ne mozhesh, je klasika kad spavash na ruci, to mi se deshavalo.

pa informisi se pa ces da vidis da nije nista strasno, jednostavno, motorika ti zakasni sa budjenjem neko vreme i onda si svestan i sve, ali prilicno paralizovan, jeste zasu tebi u tom trenutku, ali je totalno standardno.

sto se tice ovog s rukom meni to uvek bilo do jaja, krenem da se izivljavam na ruci, onda posle bude smor kad mi krene cirkulacija pa me boli sve sto sam joj uradio:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

To sa polusnom i paralizom mi se deshavalo x puta i uzhasno je i imali smo pre nekog vremena topic o tome.

Inache deshavalo mi se u poslednje vreme da poshto mi je sad mali krevet lupim glavom u zid u snu, i to sam pre par nedelja tako tresnula jako da sam sve zvezde videla i izrasla mi chvoruga na chelu.

Sad spavam sa deset jastuka da se zashtitim.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Dešava se to kad spavaš na ruci, opušteno. Samo je prebaciš s drugom rukom i čekaš da se vrati krv :)

ofc, samo meni je bio trip jer samo to prvi put doživeo, šokirao sam se :))

Kako ce ovaj Raven da fasuje batine :)

Oooo, neki opasan cousin ?

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...