Jump to content

Kojot kupuje moblini telfon


Kojot

Recommended Posts

nego jel se neko igrao sa novim htc modelima duze od 20 minuta koliko je danashnjim internet novinarima potrebno da bi napisali rivju bilocega :)

Hajli bi tu trebalo da je najkompetentniji sto se toga tice. A ja gledam, dosta kolega fura te HTC-ove, neki onog TytnII ili kako se zove a neki onaj obican sto dosta podseca na blackberry.

Link to comment
Share on other sites

je strashan samo sto mu baterija traje pola dana, ali tu je uvek opcija da vuchesh kakav akumulator sa sobom, u ovom sluchaju devojka bi ga vukla :P

get your facts straight, to je n95 a ne n95 8gb... u drugoj verziji (koju ja imam) je ubachena jacha baterija i smanjena potroshnja :) traje mi 2 dana sa izdrkavanjem i wirelessom, a uglavnom sam svaki dan kod kuce i ne mrzi me da ga bacim na punjach ;)

Link to comment
Share on other sites

Hajli bi tu trebalo da je najkompetentniji sto se toga tice. A ja gledam, dosta kolega fura te HTC-ove, neki onog TytnII ili kako se zove a neki onaj obican sto dosta podseca na blackberry.

da samo sto su i oni skupi kao djavo ipo i baterija im nije jaca strana...

get your facts straight, to je n95 a ne n95 8gb... u drugoj verziji (koju ja imam) je ubachena jacha baterija i smanjena potroshnja :) traje mi 2 dana sa izdrkavanjem i wirelessom, a uglavnom sam svaki dan kod kuce i ne mrzi me da ga bacim na punjach ;)

[:0] [:0]

ili ga devojka baca na punjach

[:0]

kako je smanjena potroshnja? smanjili su i ekran? :P

edit. doublepost

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

drkao sam htc dajmond nekih sat vremena i uporedjivao upravo sa crnom n95 8g..znaci bilo kakvo poredjenje je smesno..htc ga sije gde stigne, samo je blic nesto jadan..interfejs, net, gps, brzina..sve je dojaja..prava kombinacija svega sto treba da ima mobilni telefon u jednom finom oklopu..i ko misli da je 65k boja malo - tripuje se..ekran i sve na njemu izgleda odlicno..nisam gledo divx jedino jer ga lik nije ni imao na mobu..jos je pocela da pada i cena..cini mi se da je za mesec dana pao oko 120 evra sto je sjajna vest..tipa sad je oko 80-90e skuplji nego n95 8g a mnoooogo je bolji..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...