Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

Anal rape engleza to me raduje.

Od Lazovitja nikad profesionalac. Stojkovitj klasika, najvetja pretnja za nashu reprezentaciju.

Zhigitj je rofl igrach. Dajte Kezhmana, bolje. ;D

aj proto napusti sport forum,citam ti svaki post na ovom topiku i ne znash gde je levo.Zhigic nije nijednu loptu izgubio danas,nemoj da ste smeshni,spustio je milion lopta glavom,nijedan duel bukvalno nije izgubio,a nisam video ni da je pogresno predao loptu.

Elem,da krenem.Bane igrach utakmice.Vidara standardan.Lukovic prijatno iznenadjenje,malo se usrao na pocetku ali ok,posle odlichan.Obradovic odlichan u defanzivi,previshe pasivan u ofanzivi tj. mnogo manje ofanzivniji nego obichno.Deki se nije nista video sa loptom,ali je uhapsio sve francuze,thumbs up za njega.Milijash prvo poluvreme nishta posebno,kasnije pogubljen.Jovanovic skroz odsechen.Kachar predobar,steta sto se ovaj usro da svira drugi penal.Zhiga odlichan.Krasic prvo poluvreme fenomenalan,posle se skroz pogubio,poceo je da greshi,nije mogao da predje ni mrtvog Tulalana.Ninkovic uplashen.Nije se ni video.Od Francuza na mene su fantastican utisak ostavili Lasa Diara i Anelka.Ali jbt,kad sam video Anrija na onom terenu sav sam se najezhio.Kakva faca.

Navijanje je bilo kul sve dok ovaj idiot nije ispustio loptu.Ceo ambijent je sjebao.Posle je sve bilo na mahove.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta bre serete odigrali smo odlichno, nije bio penal ali to se vidi tek na usporenom snimku, jebiga odglumio dobro, i nama se tako sviralo. zigic je odigrao maestralno za svoje mogucnosti to je to, i dovoljno je hvala mu vishe i ne treba... kachar buduci maestro nashe repke, ali stankelja ljudi moji, on je ODUVAO u veznom redu, momak je stizao sve, sem dva pogresna pasa na samom pocetku tekme sve je bilo super.

bez jankovica kao opasnog veznog/polushpica nash napad je realno osakacen, jer nemamo klasichnog golgetera vec dugi niz godina... ziga tu svojim stilom i stasom pravi pometnju pakuje glavom i realno veoma korisno je iskoricen u repki

odbrana odlichna, bane vida i lukovic - pifjuu kakav tandem, anjelka je pravio problema sa svojom polushpic pozicijom u nekim momentima, jer je pravi pometnju izmedju naseg veznog i zadnje linije....

krasic me razocharao, ali on je takav tip igracha, ili protivnichki trener namesti taktiku da ga zatvori ili ga pusti da juri pored linije... sinoc nije ni prdno osim onog pokushaja protrcavanja iza ledja u 16 :D

e da ninkovic, vidi se da tu ima neshto dobro :)

golman je posebna pricha, i tuzno je da ne brani neko ko je stalan u svom klubu, pa makar taj klub bio i domaci... stavljati golmana koji nije ni rezerva, dough nije mi jasno , zasto?...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ok, ali da ne brani Stojke, ko bi to mogao da brani? Brkić je povređen, plus on i nija ništa spec, čak je po meni ispod proseka, jer se nije pokazao ni u mladoj ni u Vojvodini. Stamenković - veliki rofl, Božović i da je Srbin, smešan je mnogo ko i ostali. Ostaje Jorgačević (ako se tako preziva) iz Genta, Žilić, Dišljenković (koji isto ne brani često) i to je to. Od svih tih, opet bih izabrao Stojketa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tuzan sam shto smo igrali kao picke. Drago mi je shto su zvizdali himni jer je stoka pretila da ce da izadje sa terena. Izadjete moj kurac. U sobi od dvadeset ljudi ne mozesh da iskontrolishesh da neko ne zvizdi, a ne masu od 50000 hiljada.

Stojkovic mora pod hitno da nadje klub u toku decembra. A opet, tuzno je shto je on najbolji iako nema klub :(. Kacara nije smeo da izbaci, mada je i ninkovic odigrao dobru utakmicu. I dalje se vidi, fali nam taj jedan napadac/razbijac kao shto je Vucinic. Da imamo njega, bili bi 30% bolja ekipa.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Srbija je takođe meč završila sa deset igrača pošto je u 90. minutu crveni karton dobio Danko Lazović.

"Mislio sam da nije bio faul, pa sam sudiji gestikulirao da bolje gleda. On me je pitao zašto mu pokazujem da je budala, što nije bila moja namera. Sreća, pa se sve to desilo dva minuta pre kraja utakmice", rekao je Lazović.

[roflmao]

joj

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nama bre fali cela ekipa, kao shto sam vec reko gore osim baneta i vide, a siguran sam i gojka kroz par godina, mi nemamo igrache svetske klase. ono shto je nasha snaga je to da je ostatak tima slichnog kvaliteta i da nemamo slabo mesto shto se kazhe, osim golmanskog. mislim ok su oni da igraju protiv austrije i rumunije, ali ne smem ni da zamislim shta bi bilo da i gramo protiv shpanije, engleske, brazila, holandije itd, pa samleli bi nas individualnim kvalitetom. realno u veznom redu, kad ne igraju jankovic i toshic, nemamo igracha koji mozhe da napravi neki vanserijski potez i iznenadi protivnike, kao shto nemamo ni napadacha koji mozhe iz jedne shanse da postigne gol. zhiga je koristan, mislim da bi svaka repka zhelela da ima po jednog igracha tog profila, ali klasichnog centarfora nemamo i to je realnost. s'obzirom da smo mala zemlja a da smo opet bolji od mnogih vecih mislim da ne bi smeli biti nezadovoljni i nerealni, to nam je shto nam je...

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da budem malo strucnjak, mada mislim da nisam daleko od istine...

Ne fali nama cela ekipa, kao sto neko rece gore, fali nam jedan razarajuci napadac, nesto kao sto je Mijat bio pre...i mozda neki veci kreativac na sredini, Bane je bio igrac utakmice, Vidic standardno dobar...mislim da je Gruja napisao da se Ninkovic nije video, ili da se uplasio, po meni decko nije lose odigrao s'obzirom da je usao kao zamena u veoma bitnoj utakmici, a nije se pre toga mnogo naigrao u reprezentaciji takvih utakmica.Po meni najveci problem je bio to, sto smo isli na neresen ishod i nadali se kontrama i userima, sto nam se na svu srecu dogodilo, ali nazalost i njima :)

Nikako da vidim Srbiju da juri pobedu, ma ko protivnik bio, ali nadam se da cemo gledati napadacki fudbal protiv Rumuna, cisto da se ne bi cimali protiv Litvanaca.

I da, sta vam je sa tim nadimcima Vidara i stankelja i ostalo, kao da ste zajedno cuvali ovce sa njima, slazem se da su nadimci ok, ali ovi su kao da ih znate iz ulice :D :D

Link to comment
Share on other sites

Odgeldao samo drugo poluvreme...

samo je dobar rezultat u ovom mechu

ide mi na kurac shto smo odigrali kao najvece pichke sa igrachem vishe...tachno onaj buljashki mentalitet, zbog koga samo mi nismo igrali fudbal na proshlom svetskom prvenstvu....u pravu je Kezman :))

ipak, kao shto je dosta njih pominjalo ovde...ipak smo mi mala zemlja, trebali bi da budemo zadovoljni

Link to comment
Share on other sites

khm, kakav buljashki mentalitet, aloooo mi prosechna ekipa igramo protiv mega ekipe, i da napadamo i jurimo, KO da napada i JURI, hellou? nemamo napadache sposobne za to, nemam ni preterano veznih koji su ofanzivci...

jel bolje da ovde obezbedimo bod, pa da jurimo rumune po marakani i imamo zicer protiv litvanije, ili da rizikujemo sve bez pravih napadacha?

igrali smo dobro, stvarno su izgarali momci...

dokle vishe da shvatite da smo u fubalu realno DNO, pogledajte ligu i sve vam je jasno... svaki rezultati ovog tipa su super, imamo novu ekipu novog trenera, moze samo bolje da bude...

ok, ali da ne brani Stojke, ko bi to mogao da brani? Brkić je povređen, plus on i nija ništa spec, čak je po meni ispod proseka, jer se nije pokazao ni u mladoj ni u Vojvodini. Stamenković - veliki rofl, Božović i da je Srbin, smešan je mnogo ko i ostali. Ostaje Jorgačević (ako se tako preziva) iz Genta, Žilić, Dišljenković (koji isto ne brani često) i to je to. Od svih tih, opet bih izabrao Stojketa

pazi stojke je kul, ali on ne brani tekme :| nije na klupi :| ako bih nesto voleo to je da je on redovan u nekom klubu, nikada mu se ne bi desio onakav kiks...

nemamo golgetera, nemamo golmana, imamo defanzivce, vezni red sa trkachima i kvarishama + jankovic i kachar, spoljni mlitavi manje vishe... mrshavo je to iako bolje nego psolednjih godina

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je drugacije kad gledas utakmicu na stadionu i na tv-u.Ovi sto pljuju Zigu ili nisu dobro gledali tekmu ili nemaju pojma o fudbalu. Dobio je sve duele u skoku i nijednu loptu nije pogresno dodao,jedina steta je sto nije dao gol sa 6 metara kad je bio sam ispred golmana.Sto se atmosfere tice bila je super i nevidjena buka sve dok Stojkovic nije zasrao celu tekmu(za onaj sut nema opravdanja ,bila je zabica ali je lopta isla u njega i to prilicno sporo) i onda kao da se ceo stadion smorio i tako ostalo do kraja .Svaka cast za sve ,nerealno je ocekivati da svih 11 odigraju vrhunski.Lazovic debil.

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=380662

"Verujem da večeras nismo videli pravo izdanje srpske reprezentacije.Videlo da je na njima ogroman pritisak koji je uticao i na njihovu igru. Kao da su bili u dilemi šta da rade, da li da igraju napadački, ili da se brane i čuvaju rezultat koji im daje dobre šanse da se domognu Svetskog prvenstva. Videlo se da igraju sa “kočnicom” i da taj pritisak utiče na kvalitet fudbala. Nismo videli pravo lice srpskog tima, ali ste izvukli dobar rezultat".

strucnjak.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ma sta bre ko da napada i juri?

pa mi, sa 11 igraca, treba da ih ugazimo k'o budale a ne k'o zene da se branimo...imamo igraca vise 80 minuta i taj period izgubimo 1-0 i budemo nadigrani totalno. da nemamo onako brutalnu odbranu i kacara i stankovica koji su pojeli bilo bi jos gore...

buljaski mentalitet = dali smo gol i sad cemo da pokusamo da se branimo iako imamo igraca vise, umesto da ih naguzimo k'o budale...ali ne, MOZDA PRIMIMO GOL IZ KONTRE :O

pa nek i primimo gol, ali daj da im uteramo jos 4 komada :D

navalite sa hejtom, ali moje je misljenje da je trebalo da ih ugazimo

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da ih zgazimo i nije mi jasno zasto nismo... te price ovaj je dobar onaj nije itd. to su price za malu decu svi su oni pro dobijaju kes za to sto igraju... Kacar je covek legenda a za Lazovicev crveni se sudija israo toliko da su svi zapinjali na balegu do kraja tekme...

Link to comment
Share on other sites

brate svacije je misljenje da smo trebali da ih ugazimo,ali mora da prihvatimo Anticevu ideju i to je to.Realno,tata Arsen je objasnio.Ubio ih je pritisak.Ja sam prezadovoljan iz razloga sto verujem da ova ekipa mozhe dosta na svetskom prvenstvu.Po meni mozhe da izadje iz grupe tim nekim timskim duhom i zalaganjem.A to nam i treba.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Buljaski mentalitet je ovo sto vi pokazujete komentarima, jedna losija utakmica i odma hejtujete momke, ma nemamo mi pojma a odigramo 1-1 sa Francuskom (viceprvakom sveta, po imenima mozda i najbolja u Evropi), plus nam rezultat savrseno odgovara... Arsen je sve rekao, ne treba nista dodavati, on je pravi strucnjak a ne vi. Moze ova repka mnogo i konacno imamo trenera koji razmislja, jer nije fudbal samo napadati, on iskoristava ono najbolje iz tima - a to je odbrana!

I cekaj malo, Francuzi su imali inicijativu, tu se svi slazemo, ali zar nismo mi bili puno blizi drugom golu nego oni?

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

ma nemamo mi pojma a odigramo 1-1 sa Francuskom

ti prvo treba lepo da procitas sta sam napisao pa onda da odgvoris

1-1 sa francuskom je do jaja

1-1 sa francuskom kada 80 minuta imas igraca vise i kada REALNO imas priliku DA IH ZGAZIS nije bas TOLIKO DO JAJA

edit: sad kad procitam ovo sto je arsen rekao, to je isto ovo sto sam i ja rekao, samo malo finije! :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ma sta bre ko da napada i juri?

pa mi, sa 11 igraca, treba da ih ugazimo k'o budale a ne k'o zene da se branimo...imamo igraca vise 80 minuta i taj period izgubimo 1-0 i budemo nadigrani totalno. da nemamo onako brutalnu odbranu i kacara i stankovica koji su pojeli bilo bi jos gore...

buljaski mentalitet = dali smo gol i sad cemo da pokusamo da se branimo iako imamo igraca vise, umesto da ih naguzimo k'o budale...ali ne, MOZDA PRIMIMO GOL IZ KONTRE :O

pa nek i primimo gol, ali daj da im uteramo jos 4 komada :D

navalite sa hejtom, ali moje je misljenje da je trebalo da ih ugazimo

ugazi ti elkija samo zato sto igra random i daje ti da izaberes mapu :P

Link to comment
Share on other sites

kakav crni elky, peja je šef

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije do igrača, Antić se sasrao i to je razlog naše loše igre. Čitavo drugo poluvreme naša krila su zejedno sa bekovima udvajala Evru i Sanju, tako da su praktično oni u sredini imali igrača više kad god su bili u posedu lopte.

Očigledno je Antić na poluvremenu odlučio da čuvamo 1:1 što je po meni bilo kukavički ali neka mu je, bitno je da odemo na SP.

aloooo mi prosechna ekipa

Mi smo po vrednosti igrača osma reprezentacija ne svetu. Zapravo mi imamo SUPER ULTRA MEGA moćnu reprezentaciju što svi znaju osim nas i naših selektora.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...