Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

nisam gledao drugo poluvreme ali dve stvari.Neven igra sa nabijenom metlom u bulji.I vidi se koliko Obradovic fali.To je to.Dovoljno da nam igra izgleda totalno drugachije.I cutite,dobro je,uzeli smo tri boda,to je najbitnije.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baš sam se ponadao da ću jednom u životu na Marakani gledati vrhunski fudbal, na osnovu prvih 15 minuta igre, a onda smor do kraja tekme.

Pantelić je klipan i to je to, nije mi jasno samo kako daje golove u Herti, i zašto igra za reprezentaciju uopšte.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se ne svidjaju Dragutinovic i Pantelic na prvom mestu, koji se samo vrpolji i nishta korisno ne uradi 10 utakmica. Jel imamo nekog kvalitetnijeg napadacha? KEZMAN? :))))

Isto tako, nemamo kreatora na sredini terena. Da imamo nekog kao Predrag Djordjevic ili Rambo Petkovic iz najboljih dana, boleo bi nas kurac. :)

Link to comment
Share on other sites

cinjenice:

1. srbija nije brazil

2. srpska liga nije calco

3. srbija nema 50+ miliona stanovnika

4. srbija je gubila od azerbejdzana u bliskoj proslosti

5. srbija zauzima prvo mesto u svojoj kvalifikacionoj grupi

6. srbija se ne nalazi u prva 2 sesira prilikom izvlacenja grupa

7. austrija je svoju ozbiljnost pokazala u tekucim kvalifikacija

8. srbija je osvojila 3 boda u najbesmislenijem terminu za odigravanje ozbiljnog takmicarskog meca

9. srbi su imali zamerku i na ljupka petrovica koji je uzeo kup sampiona zato sto je postavio igru kao "picka"

10. kada biste bili toliko samokriticni prema sebi, kao sto ste prema srpskim sportistima, do sada biste svi bili tesla, obama, gates ili mesi

aksiom: i da vodis 10:0 kurac bi se pesma cula tuzna srbijo, tuzna srbijo...

p.s. budite makar dovoljno strpljivi sa izlivima nepostovanja i negodovanja dok nas neko ne nakanta, b92 forum nije reper za kvalitetno misljenje...

ja sam sinoc jebao, a vi mozda jebete bolje??? pic or gtfo

Radomir Antic seksolog

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao dugo repku i sinotj se zalomilo da odgledam prvo poluvreme i to pod fazonom "ma igramo totalno drugachije" lol. naravno da sam se setio zashto ne volim da gledam fudbal, a pogotovo reprezentaciju jer sam popizdeo totalno :)) umesto da one papane odvalimo 5:0, mi smo dali onaj penal (jel 1:0 nisam gledao do kraja, a mrzi me da pogledam rezultat) i to je bilo to. niko ne trchi sa loptom, neki bunari, ma katastrofa .. evo i dalje se nerviram dok kucam ovo :] nas jednostavno treba da odvaljuju 20:0 non stop, dok ljudi ne svataju kako se igra za reprezentaciju, a ne ovako provlachimo se ko neki horori, svi su he-he, i onda odemo negde, prva ozbiljnija tekma i napune nas 7:0 i svi u shoku :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A jbg Tjile,zapalo ti da si odgledao najlosiju tekmu do sad.Realno jebote u dve prijateljske imamo gol razliku 35:0 i to smo prebili Svedjane i Bugare.O chemu da pricamo.Prebili smo Rumune usred Bukureshta,Austrijance usred Becha(ni jedne ni druge nisu Francuzi pobedili u gostima).Nas treba da prestanu da odvaljuju 20:0 jer ovi momci sto su sad tu,stvarno ginu za repku.Moje misljenje.Vise mi se svidja kako sad igramo,nego kad smo imali GRANITNU odbranu kad smo otisli na SP..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa mogutje da stoji to da je loshe izdanje bilo, al brate ne sme da bude ni jedna tekma u kojoj se ne trchi sa loptom kad imash prazan prostor, jel to znachi da te boli kurac. ne znam nisam neki fudbalski struchak, al volim da serem.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Stankovic se raspadao celu tekmu... Ne znam zasto ali toliko je gresio i igrao bezvoljno... Bez Zigica napad bez ideje. Vidic se povredio sto je dodatno sjebalo sve, pogotovo sto obradovic nije igrao... Sve u svemu ja sam zadovoljan, pogotovo sto sam gledao ranije tekme i znam da im je ovo najgora tekma do sad. Kraj sezone je, logicno je da pada forma..

Treba svi da budemo srecni sto imamo da navijamo za tako mladu reprezentaciju. Sad to sto ih nismo nabili 20-0 koga bole uvo. 3 boda su 3 boda, a ova 3 su zlata vredna.

Najveci problem je po meni sto su bili pod velikim pritiskom da uzmu ta 3 boda....

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=364617

antic kralj :))

edit: au lol istripovao sam se da pise selektor srbije...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

3 boda puna kapa, samo ne može Drago da igra, jeste kralj, ali je mator opako, i postao je katastrofa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stankovic je sve partije pre ove objasnio par stvari, ovu partiju se r-a-s-p-a-d-a-o ali opet koga umesto njega ? :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

e, pejo, gej ti avatar!!! :)))

nego, ne znam sto drvite, jesmo odigrali lose, ali smo dobili utakmicu! tri boda su upisana, to je najvaznije. i ponavlja se ono klasicno fudbalsko, 'veliki timovi dobijaju i kada igraju lose!' sto smo mi juce uradili!

treba verovati ovoj reprezentaciji (znam da se ovo pominje kroz svaku generaciju i svake kvalifikacije, ali je ljudski verovati i nadati se necemu) i pozeleti joj srecu, sada se vec ispostavlja, realno, na svetskom prvenstvu!

imamo gostovanje na ostrvima, pa onda kod kuce sa francuzima, opet gajbi sa rumunjima i poslednja, nadam se ne i odlucujuca sa litvanijom u gostima!

Link to comment
Share on other sites

Prelistaj malo temu, ne zaključuj na osnovu komentara na sinoćnu utakmicu.

ovo je za sve teme od osnivanja sport dela podforuma, pa do danas... ja navijam za zvezdu, to sto je ona jadna ne znaci da treba da se popisam na nju... navijam isto i na 0:3 i na 3:0...

nisam gledao dugo repku i sinotj se zalomilo da odgledam prvo poluvreme i to pod fazonom "ma igramo totalno drugachije" lol. naravno da sam se setio zashto ne volim da gledam fudbal, a pogotovo reprezentaciju jer sam popizdeo totalno :)) umesto da one papane odvalimo 5:0, mi smo dali onaj penal (jel 1:0 nisam gledao do kraja, a mrzi me da pogledam rezultat) i to je bilo to. niko ne trchi sa loptom, neki bunari, ma katastrofa .. evo i dalje se nerviram dok kucam ovo :] nas jednostavno treba da odvaljuju 20:0 non stop, dok ljudi ne svataju kako se igra za reprezentaciju, a ne ovako provlachimo se ko neki horori, svi su he-he, i onda odemo negde, prva ozbiljnija tekma i napune nas 7:0 i svi u shoku :D

ne kapiras ono sinoc je za nas bila jako ozbiljna utakmica... mi smo ona reprezentacija sto na domacem terenu igra 1:2 sa fudbalskim analfabetama... pantelic nije pantelinho, pa da se nerviram sto nije dao gol makazicama... kada shvatimo gde nam je mesto, onda cemo ceniti uspehe, a necemo ih predstavljati kao neuspeh...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...