Jump to content

Izdavanje stanova


Recommended Posts

Тако сам ја видео оглас за стан који ми се допао - испоставило се да иза њега стоји агенција. Притом ме питају да ли да ми покажу још неке сличне у околини, ајд важи. И тако се сусрећем са девојком из Љубовије (поштовање Подрињци) која нема појма где је Курсулинова, где Молерова, коју ја водам по Врачару уз помоћ случајних пролазника. Идемо од крша до крша. Док не наиђемо на стан који сам ја нашао у огласу и који ме је једини интересовао. Он је наравно, уредан и чист, има и интернет и све али изненађенце - кирија није 350 (како је писало у огласу који сам ја пронашао) него 400, хихи, и овај, онда схватих и значење оне магичне формулице "по реализацији". Дакле suma sumarum, ja да платим 200 евра клинкици из Љубовије коју ја водим по Врачару да би ми издала стан који сам ја нашао (и то један једини, испрве) иако ми је онако успут, за сат-два поштеног рада (котрљања очију поред неукусно упадљиве бурме са кичасто начичканим дијамантурчинама) показала све саму рупу до рупе највероватније како би олакшали мој шок у вези са повишицом од 50 евра кирије. Откачио сам их и нашао стан без посредника. Други пут сам упао у неку агенцију, платио 2000дин и нашао још бољи стан. Вероватно сам имао среће али сам био упоран у жељи и мржњи да заобиђем криминогено понашање највећег шљама српског друштва које би да узме 100 евра за сат времена које су мени одузели шеткањем.

Comment jednog lika sa Parapsihopatologije™.

Poshto sam ove godine upisao fax red je da nadjem stan u kome cu ziveti. Prvi put susrecem sa ovom temom pa mi treba pomoc. Vec par dana sam u agoniji i ne znam shta da radim. Gomila nerealnih i laznih oglasa i kvazi agencija! Trebaju mi saveti i iskustva, kako i shta i brojevi nekih proverenih agencija, koje rade po procentu. Molim bez glupih komentara. Unapred zahvalan! ;]

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo ej kao vechita tema pred pochetak studentske dine.

trazi agenciju koja radi po uchinku, tj kada ti andej stan, one koji ti naplacuju toboz clanarinu od 2k ili koliko vec zaobidji u shirokom luku.

takodje razmotri situaciju da zivish sa cimerom/ima.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Imam upravo te, nove Halooglase. Cale doneo sinoc i Bgda! 90% je nehsto retardirano i javljaju se agencije. Nisam naleteo ni na jedan isti broj a na 3 razlichita broja sam dobijao istu agenciju! ;/

Imam cimera ali se on pravi lud i povremeno mi poshalje sms sa textom "Ima li neshto novo" na shta se meni pegla!

Koje su to agencije koje rade po uchinku, to mi treba!

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

koji kraj te zanima i do kolko kesha i kolko vas? [:D]

edit: pa za dvojicu ne bi trebalo da je frka.. racunaj ~250e i trazi u oglasima gde pise "vlasnik" .. ne gledaj ceo broj nego samo prve tri cifre, posto uzimaju po tonu komada.. tipa svi 011/362-xxx su od iste agencije itd ... bem li ga.. ja danas idem da gledam gajbu za mene... tako da znam koje je sranje sjuriti [:D]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je zajebano trazenje stanova, bas zbog tih govno agencija... moras da okrenes mnogo telefona da bi nasao nesto sto valja... uvek kad pozoves prvo pitaj da li je vlasnik (cak i ako pise u oglasu da jeste, agencije se sluze prljavim trikovima) i tu ces napraviti izbor od 5-6 stanova koje ces gledati, a ne da ti otpadnu noge zbog debila iz agencija.

Link to comment
Share on other sites

agencija po realizaciji.

znaci zoves iz halo oglasa i pitas da li je agencija po realizaciji ili po clanarini

ako je clanarina kazes dovidjenja

ako je po realizaciji kazes im da te interesuje stan do 250 evra na toj i toj lokaciji, cg, dve odvojene sobe blablatructruc

onda okrenes drugu agenciju po realizaciji

pa trecu

posle 10te ti je dosta

i sednes i cekas da te nazovu

viola...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja sam nasao stan pre dva meseca pa evo mojih saveta:

kupi sto vise oglasa, kupi ih sto ranije (tipa ako izlaze cetvrtkom trazi ih u sredu uvece) i odma kreni da zoves, jedan od 20 ce biti bez posrednika, taj te zanima. i ako vec nisi, daj dve kile najpoznatijoj agenciji (proguglaj, mislim da je neka na vukovom spomeniku) cisto da imas veci izbor

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i meni treba gajba. garsonjera-dvosoban (sve igra) samo da je u blizini Fontane (NBG). I naravno da je cist i odrzavan. Ako neko zna nekoga ko izdaje - dajte :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

^lol^

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...