Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ustao pa za koji sat idem na ispit. Dakle ono horor nista nisam spavao prvo su dvoje raskidali 2 sata ispod mog prozora pa se tukli pa se mirili kapiram da su se na kraju i pojebali... Jos mi se na to nakalemila i upala od teratane pa sam sav ko posran :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bleja nisam otisho na ispit danas,ali ono ispunio sam cilj da dam bar jedan za avgust [:D]

Vecheras u Arenu pa na neki rejv :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uzasno sam izdrkan ceo dan...jebo bi mater svima...nikad nisam bio toliko nervozan....:(

ne znam uopste sta mi je...:(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za vreme letnjih rasputa u srednjoj bio srecan ako ustanem u jedan,jer obichno sam ustajao neshto tipa 4-5 sati :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa en treba ti zdravstvena jer placash pregled, znachi samo lichna karta verovatno, al ti ponesi sve, zlu ne trebalo:)

s obzirom da je to vojna ustanova kontam da rade od 8h.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sinoc smo potrosili oko 4000 dinara na prevoz, iako smo vecinu kilometrazhe prevalili javnim prevozom. i nije tako strashno kad se deli na dosta ljudi, ali opet, neke razmere ne mozes da pojmis dok te ne lupe po novchaniku :)

Moram sutra da se nakanim i odem na taj lekarski za vozačku, jel zna neko od kolko ujutru radi onaj dom zdravlja tamo kod mercedesa? I šta treba sve od papira? Stara vozačka, lična, zdravstvena i pare verovatno.

mnogo ti je bolje da odesh u studentsku polikliniku u krunskoj. znam da je dalje i omg preko mosta, al mnogo te manje cimaju, tj. ceo pregled je chista rutina, i nikad nema guzhve. samo zovi da proverish, mislim da primaju do 12h. idi pred kraj, ja sam tako i zavrshio sam sve za pola sata. a prvi pregled sam radio u regularnom domu zdravlja i trajao je ceo dan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...