Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad na rucak,pa posle fest jaooojj :D

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

ceo dan se cimam oko slika.. skenirala stare.. od novih birala shta i koliko..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Au jbt kako sam zamrzeo ovaj dan :(

Odem do prvog opstinskog suda , kad mi iz neka kreatura koja sedi za salterom kaze da salter koji meni treba ne radi i da mogu da odradim te papire u bilo kom od III , IV ili V opstinskog...

Ajde skupim nekako snage da se po suncu vucem po gradu da bih to uradio i posto je guzva na gazeli bila kao i uvek neizmerne duzine morao sam da odem u III ili V ...

Kako mi je izbor pao na jedan od njih , cim sam dosao kaze mi portir da nemaju struje vec 2 dana .

U tom momentu sam vec planirao da nastavim scenario kineza sa machetom s'tim sto ne bih nastradali neduzni ljudi vec ova goveda iz sudstva

Ali dobro ajde da odem sa jednog kraja grada u drugi i tako zavrsim u zadnjoj opciji i to malo pre roka za zatvaranje istog .

Na svu srecu zena koja je radila je za divno cudo bila sasvim ok i ljubazna tako da sam sredio sve posle 4 sata u gradu po najgoroj vrucini.

Nema sta ova zemlja je zrela za exterminatus :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

TeacH says: Koji sam tard jebote!

Marko says: Shto techo?

TeacH says: ladno sam stavio onu moju sliku na rur

TeacH says: ne verujem

Marko says: Pa jel si gej il nisi, shta sad?

TeacH says: Brate

TeacH says: :O

TeacH says: necu da me odbace na ruru

TeacH says: sa kim posle da se druzim?

Marko says: http://i21.photobucket.com/albums/b297/pra...kazalaka139.jpg

Marko says: GHEY

i onda kako chovek d ane voli techu....treba nekako dozvati bokija nazad na forum da vidi ovo =o))

Link to comment
Share on other sites

Nemam života i smoren sam gadno, nema ništa od BF večeras, ne može se ići u društvo s ovakvim neraspoloženjem...

ajd ne prdi tu ti je sve pod nosom, idi popij jedno za mene... ne popij bar tri za mene ....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

malo mi falilo da kevi vidim ledja.. ceo raspust me zrachi.. i danas ceo dan cupkam oko nje da joj izdradim slike.. iii prtz.. netje.. pod nekim zhnj izgovorom.. =/

58585842om3.jpg

'60god.. ujak na dedinoj vespi..

odoh da pijem.

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Da nije teretane, tukao bih se s nekim... ovako me izmori i miran sam.

Sta ja znam. Desavalo mi se da se toliko iznerviram (devojka naravno) da sednem na bicikl, opalim zestok tempo bez stajanja, predjem nekih 40-tak kilometara, vratim se gajbi i jos sam besan. Kontam da je to kao ono kad si jako umoran i spava ti se, ali legnes i ne mozes da zaspis. Elem, mene malo oraspolozilo gledanje slika u topic-u "ovo me je oraspolozilo".

@LB

Deda ti je faca sto je u to vreme imao vespu

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...