Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapravo otisao sam sa kumom i njegovom devojkom, oni su se nesto smorili i otisli kuci ranije, a meni se nije islo, i naravno da cu da se upoznam sa nekim, necu sam da blejim kao mamlaz, to sto si ti vezan pupcanom vrpcom za drugare i sto ne mozes da funkcionises sam, that's just your problem

kruko > hahahhahaha :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

zapravo otisao sam sa kumom i njegovom devojkom, oni su se nesto smorili i otisli kuci ranije, a meni se nije islo, i naravno da cu da se upoznam sa nekim, necu sam da blejim kao mamlaz, to sto si ti vezan pupcanom vrpcom za drugare i sto ne mozes da funkcionises sam, that's just your problem

kruko > hahahhahaha :)

da evo stura cu da izadjem sam, koji ce mi drugari, kontam da ce mi biti strava, naravno nekoj ribi obecam posao u mojoj firmi i to je to, hvala ti na savetu.

@vitja: gricnes mi futoski kobas :)

Link to comment
Share on other sites

sigh... ali zasto ljudi jednostavno n'umeju da izaberu dobar momenat da jave dobre vesti

dobra stvar je sto sam najzad dobio posao \o/

losa stvar je sto moram sutra ceo dan da se vucaram po opstini da bih dobio sva potrebna dokumenta za ponedeljak :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

vudu koliki mi je warn i jel može na 0% ako povedem sutra kilija na rejv

70%. Doduše, poslednji warn je iz januara 2007. pa ako povedeš kilija u prcanje imaš reset. Ako mu zapravo obezbediš i realizaciju prcanja, imaš promociju u moderatora na podforum po želji :D

Bah, ipak sam otišao malo na BF. I naravno pogodio sam da dođem na Juru "vozio sam se u svom autu napravljenom od ljubavi i onda sam sreo tebe i vozili smo se dok sam ti držao ruku na ramenu a srce mi je ostalo na asfaltu" Stublića. Idi kući deda, dajte neki slejaaaaa...

E da, ako Exi pita, sreo sam Rockduda i Kalimera, a sad ću da jedem pa ću posle da spavam. I da, točeni jelen na centralnom punktu je razvodenjen, usta ih jebem.

Link to comment
Share on other sites

Skinuo mi se Devil May Cry 4 taman dok sam bio na poslu ... Blagodeti širokopojasnog interneta :)

Imam samo jednu NTFS particiju od 10 giga koja je puna ... Živote, lutalice. Razmišljam da li je bolje da odem u Japan ili da kupim auto, za sad težim ka drugoj varijanti. Slatke muke.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja bih sutra otišao .. Doživotno :)

Već jurim neku japankicu međ' ovim silnim turistima da je ženim ... Sushi everyday ? BRING IT ON.

Mada, imam fore do sledećeg februara da odem, bar dok mi ne istekne francuska viza ..

Ah, well. We'll see.

Link to comment
Share on other sites

koji ludacki dan, sutra jos ludji.... i prestajem da radim onda bleja nedelju dana pa nazad u usa :'(

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

gledala millions.. oke film skroz. sad da predjem testove i na spavanje..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas ja pa gde ste bili stacionirani sinoc? Ja bazao po celom BF-u, sreo Cosu \o/ i posle sa jos nekim drustvancetom...a bas sam promovisao KOLE majicu i reko sigurno ce biti neko od rurovaca, kad ono nista ;)

Elem, spavao sam samo 2 sata jutros, odma na sljaku, stigao kamion sa frontovima, pa je to valjalo rastovariti....sad kuci pa da obljubim krevet :)

ja te video sa nekom ribicom kod hajnekena, al nisam teo da te cimam, da ne remetim atmosferu :)))

evo vratia se sa bf-a, kao sto rekog, jurica objasnio.. svaka mu matora chast!

shule, jel bio on aktuelan u tvoje vreme?? :)))))))

da nama, mladjima, pojasnis malo kako je bilo u vase vreme :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...