Jump to content

Солжењицин


Recommended Posts

пошто Боле није ту, ја качим ову вест.

писац легендарног "Архипелага", Козак са Кавказа, љути критичар Стаљиновог аутогеноцида, најпознатији совјетски дисидент и нобеловац, преминуо је јуче у Москви у 89. години живота.

покој му души и нека му је вечна слава и хвала.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ovaj lik Drasko je bash neki optimista kada postavlja ovakav topik na forumu gde je vecina populacije iz generacija koje ni lektiru u osnovnoj nisu procitale i ciji se vokabular sastoji, kada se izuzmu iz imena brendova cigara, pitja i mobilnih telefona - znachi, carina, pljuga, koji je to kralj, "e kako sam se sinoc razbio", "e ajde da smesamo sve sto imamo u jedan koktel", "ovaj Dino Merlin je bash full"...

drasko, Houston is calling

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sta znaju da koriste? MajSpejs? daj bre, budi realan, ovde mozda 5% ljudi iz post-cernobilskih generacija je ikada uzelo u ruke knjigu a da ih na to nije terao neki plan i program. Osim u slucaju Harija Potera.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ovaj lik Drasko je bash neki optimista kada postavlja ovakav topik na forumu gde je vecina populacije iz generacija koje ni lektiru u osnovnoj nisu procitale i ciji se vokabular sastoji, kada se izuzmu iz imena brendova cigara, pitja i mobilnih telefona - znachi, carina, pljuga, koji je to kralj, "e kako sam se sinoc razbio", "e ajde da smesamo sve sto imamo u jedan koktel", "ovaj Dino Merlin je bash full"...

drasko, Houston is calling

Si ti ovde citirao Militja ? [:D]

Link to comment
Share on other sites

ovaj lik Drasko je bash neki optimista kada postavlja ovakav topik na forumu gde je vecina populacije iz generacija koje ni lektiru u osnovnoj nisu procitale i ciji se vokabular sastoji, kada se izuzmu iz imena brendova cigara, pitja i mobilnih telefona - znachi, carina, pljuga, koji je to kralj, "e kako sam se sinoc razbio", "e ajde da smesamo sve sto imamo u jedan koktel", "ovaj Dino Merlin je bash full"...

drasko, Houston is calling

дувај га.

кад ЛДПовац у кожи радикала, па још из Батаје, крене да ми елитише, трчим у клоњу да га издркам на миџитпорн, само да сметнем ту чињеницу с памети.

а ви какоте?

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

дувај га.

кад ЛДПовац у кожи радикала, па још из Батаје, крене да ми елитише, трчим у клоњу да га издркам на миџитпорн, само да сметнем ту чињеницу с памети.

а ви какоте?

:*

ako sam ja ldp-ovac ti si onda natasha kandic

opet zatvarash ochi pred realnoscu drasko i zivish u svom lalalendu. 99% ljudi ovde nije procitalo nista od Solzenjicina i ne zna da navede nijedan njegov naslov, osim Arhipelaga Gulag, bez upotrebe gugla

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ako sam ja ldp-ovac ti si onda natasha kandic

opet zatvarash ochi pred realnoscu drasko i zivish u svom lalalendu. 99% ljudi ovde nije procitalo nista od Solzenjicina i ne zna da navede nijedan njegov naslov, osim Arhipelaga Gulag, bez upotrebe gugla

и даље ми измиче твоја поента. није требало да качим ову вест? или није требало да је окачим на Растама? или само ниси могао да одолиш искушењу да искористиш прилику да се посереш по 99% форума/човечанства.

ако сам ја Н.К. ти си Тони Блер.

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

и даље ми измиче твоја поента. није требало да качим ову вест? или није требало да је окачим на Растама? или само ниси могао да одолиш искушењу да искористиш прилику да се посереш по 99% форума/човечанства.

ако сам ја Н.К. ти си Тони Блер.

;)

ova tvoja vest ovde je isto kao kada bi na b92 imali dokumentarce o zlochinima nad srbima. Ljude koji su publika na ruru/b92 ne interesuju ovakve priche niti mogu da shvate sta je bio i sta je uradio Solzenjicin. vishe bi frke bilo da sutra umre Dolf Lundgren

btw ako sam ja toni bler ti si medlin olbrajt (namerno sam joj napisao ime malim slovima). Beat THAT !!!! ;)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ova tvoja vest ovde je isto kao kada bi na b92 imali dokumentarce o zlochinima nad srbima. Ljude koji su publika na ruru/b92 ne interesuju ovakve priche niti mogu da shvate sta je bio i sta je uradio Solzenjicin. vishe bi frke bilo da sutra umre Dolf Lundgren

btw ako sam ja toni bler ti si medlin olbrajt (namerno sam joj napisao ime malim slovima). Beat THAT !!!! ;)

опет сереш...

срање ради срања.

едит:

брисан хејт

------------------------------

покушај поново.

М.О. је неконвенционалка. брате, изазиваш нукиларни сукоб.

ти си Карла Бруни. јебе те онај миџит ђарма, шта ћеш сад?

jebote, koja diskusija

шта да ти причам...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja tebe nazovem babom koju je poslednji put jebao henri kisindzer 68me a ti mene poredish sa ek manekenkom koju jebe francuski predsednik. Mislim da sam u ovom barazhu odlichno prosao.

inache debeli, poenta je ova - ne treba bisere pred svinje bacat

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

поента је да је то што ти причаш: С-Р-А-Њ-Е.

окачио сам јебену вест ЈЕБОТЕ, нисам кренуо у објашњавање опуса покојног Солжењицина, критичке осврте и књижевне вечери...

који ти је курац?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...