Jump to content

Da se i ovako predstavim :)


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdre.

pod 1 :

dogovori se koji zanr radish...jer jedna pesma d'n'b druga neki psy a treca neki elektro tek hardstyle trance...

pod 2 :

fruty loops + dobri vst-ovi = enjoying in composing ali cubase i nuendo objashnjavaju...

pod 3 :

nemoj da budesh sujetni muzichar kojeg vredja istina itd,svaka kritika je konstruktivni predlog za napredovanje!!!

uzdravlje.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

@ twisted

Evo nekih par stvari iz moje houm prodakshn, pa ih pljujte ili hvalite, meni ce i jedno i drugo pomoci u mom daljem napretku

kao sto vidis ja sam odmah naglasio da konstruktivne savete prihvatam, ali ne tipa odredi se za jedan zanr i budi ogranicen.... sta me sprecava da radim vise zanrova pod razlicitim imenima npr?

pa cak sam i za nuendo napisao da sam krenuo da ga savladjujem... da li si ijedan post procitao :S

Edited by DJ blOOdhead

Never leave an unplugged plug unplugged!

Link to comment
Share on other sites

ovaj twisted i dalje ne kapira gde je pogresio...

Ne vidim sta je lose ako decko radi vise pravaca? I ne mislim iz zajebancije, nego ozbiljno kad bi radio, sta tu ima lose? Treba da bude ogranicen?

To sto ste ti i ljudi slicni tebi navikli da elektonsku muziku delite na milion pravaca i izmisljaju svaki dan neke podnazive da bi ispali kul je smesno, da ne kazem retardirano. Nije bitno da li ce on raditi trens, dram ili bilo sta, bitno je da je to kvalitetno, bar meni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...