Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

au al' ce da bude tekma veceras [:X]

ja mislim da jedino celzi moze da izbaci barsu(ne kazem da ce uspeti) tj ako barsa prodje celzi osvaja 99%

arsenal ne verujem da moze da prodje mancester

realno finale mancester-barsa ali ja cu veceras da navijam za celzi,zasluzili su jednu titulu u ligi shampiona

Link to comment
Share on other sites

ala lome ovi Celzijevi igraci, izgleda Gus upotrebljava onu staru dobru, lopta moze igrac ne :D

cini mi se da ce u drugom poluvremenu Barselona vise napada preduzimati na onoj strani gde je Ivanovic, nije los Bane, ali tesko se nosi sa Anrijem i Kataloncima

 

 

Link to comment
Share on other sites

ajmo celziiii....cini mi se da hidink drzi sve pod kontrolom i da sve ide po planu....umuvamo 1 i poz hvala :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

mislim da su se svi primili na taj Barselona hajp, ne obracajuci paznu na protivnika koji je Celzi a ne FK Macva, jos kad tako jak tim vodi strucnjak kao sto je Gus Hidink, sve je moguce

iskreno navijam za Celzi i verujem da je ovo pocetak jedne divne pobede koja vodi u sramotan poraz u finalu od strane CRVENIH DJAVOLA \o/

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta ti je Neo, jeste Celzi bio agresivan, ali ovi iz Barselone padaju kao da su od slame, jedino se Ture drzao na nogama

u svakom slucaju, Hidink pokazao da je genije i verujem da Celzi moze do finala ;)

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

koje su ovo zivotinje jebote...svi do jednog....

odusevio sam se kad je ture zapeo kao gorila da pomeri mikela a ovaj ukopan tenk ne moze da ga pomeri brate....camuge jebene

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja sam jedini u ekipi verovao da nece biti punjenja celzija i svi su mi se smejali:)

sad likujem [:D]

realno, procito ih je kao bukvar, onemogucio im je prolazak kroz sredinu, a po strani su bosingva i ivanovic uz esiena i maludu sjajno pokrili stvar..

i to je isto magican potez..bosingva koji ceo zivot igra desnog beka, prebacen prvi put u zivotu na levu stranu i zaustavi LEA MESIJA..a esli kol na klupi..samo moze da se aplaudira treneru..

revans ce biti zajeban..ali ce obi mikel verovatno na klupu, esien na njegovo mesto, a kalu na desnu stranu..i valjda ce da napadnu da ne gledamo opet domine:)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

jebala vas barsa, idemo čelzi, duvaj ga vićo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...