Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

ma kakva kradja ??

ono poslednje nije bio penal

nad drogbom nije bio penal

nad anelkom nije bio faul

svako ko je iole igrao veliki fuzbal moze da proceni tako

chelsi me tako prijatno iznenadio, jebote kao da gledash nemachku reprezentaciju tamo negde pocetkom 90ih or something. kakva disciplina, kakva borbenost, svaka im chast. al jbg vishe volim kreativnost i dribling te mi je drago za barsu, iako su definitivno nezasluzeno prosli dalje ako se gleda taktika. ako se gleda lepota fudbala chelsi je dno. ali sve je te fudbal i zato ga svi gledamo :)

I GOOOOL U 93. MINUTUT BWHAHAHAHA

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahhaha kako mi je drago sto je smrdljivi chelzi ispao smrdljivci koji igraju smrdljivi industrijiski fudbal. !!!!!!!

haha, otkad nisam cuo "industrijski fudbal" :D

ja to bas volim, samo tvrdo :)

ladno nisam gledao tekmu, zaboravio sam :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ahahaha

ahahahaha

AHAHAHAHAHA. prof dr iniesta vam preporucuje da se ne nervirate toliko

desi pejore bre

koliko ne mogu da podnesem smrdljivi fudbal koji fura chelsi, da su prosli ne bih gledao finale LS prvi put u zivotu (a gledao sam ko klinac od 8 godina sa caletom)

i da, ispisace se barsa po mancesteru za tri nedelje

svaka cast za post :)

Inace kaze "This is a disgrace." Odvrnuo sam cim sam video da se dere ko debil :))))

his is a disgrace, this is fucking disgrace je rekao :)

-- @ topic :

Posto navijam za liverpool, automatski ne mogu da navijam za ostale engleze, pogotovo za utd i celsi, ali iako gotivim Barsu moram da kazem da ih je bog pogledao. Jedini penal koji je trebao da bude sviran je posle ruke Pikea, i nemojte da pricate kako ih je bilo 4 jer nije tacno.Bila su 2, ali je Drogba toliko padao po terenu da je normalno da sudija nije hteo da mu svira penale kasnije, pa pobogu, posle najlepseg skidanja lopte u 16tercu Turea, on covek trazi penal, a cist start je bio, pa mislim ni 1 mu ne bi svirao (iako je drugi start nad njim BIO penal).Anelka se bacio i velika je nepravda onaj crveni karton.Ali generalno gledano, Celsi je trebao da prodje dalje.Niti volim njihovu ekipu niti stil igre, ali su takticki pojeli barsu i treba im skinuti kapu.Iako je posed bio 99:1 za Barsu celsi je imao ozbiljnije sanse i samo losa realizacija Drogbe ih nije odvela u finale, jer je covek u dvomecu imao 2 cista gola, 1 na 1 sa Valdesom za koga ne verujem da je u stanju ista da odbrani ali ipak jeste.Inace, ima klubova koji mnogo vise "unistavaju" fudbal, pa pogledajte neke tekme Mancestera ili "naseg" Liverpool-a, isto, jako jako defanzivno, ali prolazi onaj ko ima bolji REZULTAT a ne ko igra lepsi fudbal.Koliko god mi bilo drago sto je Barsa prosla, ipak tesko da ce ista uraditi vs United-a, jer oni uz pool igraju najbolji fudbal na svetu.Barsa u primeri kida, ali ocigledno ne moze da stvori problem nekoj jacoj PL ekipi, pa ljudi su imali 2 dobre sanse za 180 minuta sad...Lako je Mesiju da prolazi Betis i Hetafe, ali ja ga nesto i nisam video sad za ove 2 tekme.Sto se tice sudije, katastrofalan je.

~~

Link to comment
Share on other sites

Veliki hendikep bio je ne igranje Henry-ja... I retardacija stavljanja Inieste na njegovo mesto umesto na uobichajeno mesto...

Znachi Keita zadnji vezni (ko je Buskes?) :) Xavi i Iniesta klasika zajedno i Krkitj ili Hleb umesto Henry-ja. Iniesta se totalno nije snashao na toj poziciji. Jednostavno mu nije odgovarala.

Link to comment
Share on other sites

ma kakva kradja ??

ono poslednje nije bio penal

nad drogbom nije bio penal

nad anelkom nije bio faul

svako ko je iole igrao veliki fuzbal moze da proceni tako

chelsi me tako prijatno iznenadio, jebote kao da gledash nemachku reprezentaciju tamo negde pocetkom 90ih or something. kakva disciplina, kakva borbenost, svaka im chast. al jbg vishe volim kreativnost i dribling te mi je drago za barsu, iako su definitivno nezasluzeno prosli dalje ako se gleda taktika. ako se gleda lepota fudbala chelsi je dno. ali sve je te fudbal i zato ga svi gledamo :)

I GOOOOL U 93. MINUTUT BWHAHAHAHA

Last night Ovrebo admitted to UEFA representatives at the match that he had made “significant mistakes” during the game.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

1 ruka u 16m + jos jedna ruka u 16m + faul nad maludom u 16m + 4 padanja u 16m (gde je realno samo jedno bilo penal) = 2

dobar si matematicar!

zavisi na sta mislis, na Balakovo napucavanje Eta u rame? smesno...Maludin pad je kompenzacija jer Anriju nije sviran penal u Barsi, cist kao suza, e sad za ove ruke...Nebitno, ne kazem da je sudija dobar bio, ali nije bilo 20 penala kao sto svi serete

~~

Link to comment
Share on other sites

Drogbini penali kako tako, jer covek voli da pada, a ne znam zashto jer je jak kao stoka. Ali one 2 ruke je mogao covek ladno da svira i niko mu ne bi prisrao nishta.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Last night Ovrebo admitted to UEFA representatives at the match that he had made “significant mistakes” during the game.

da i?

bila je jedna ruka

sudija morao da kompenzira za onaj nepostojeci faul za crveni, i tako, chelsi ispushio

taj fazon, DIGAO je ruku i pogodila ga je lopta u triceps, a ne u rame. nije bilo 20, i niko nije rekao da je bilo 20 penala, ali je bilo 4

to nije bio penal, nije ga udarilo i triceps, pogledaj snimak, ono se u fudbalu retko kad svira

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brate G kakav nepostojeci faul? Faula je bilo a namere nije bilo ocigledno. Zakacio ga je slucajno po stopalu i to minimalno i Anjelka se sapleo. Sudija lepo pitao linijskog jer bio zadnji, bio je, crveni karton. Po pravilima kao iz knjige.

Ne vidim kako neko moze da kaze da nije bio faul?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi znalci, 2 lopte u zivotu sutnuli nisu.

sad ce neko da se prijavi "ja sam igra za zvezdu i partizan sa 9 godina"

<edit> neki momak koga poznajem </edit> , baja skoci u pesak u dalj i slomi obe ruke... koji ti fudbal komentarises... ?!??!?! da nisi mozda novi zoze murinjo ?

Edited by sasha-1H

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...