Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

loshija ekipa iz 2 duela?!? slozio bih se veceras ali u barseloni celzi je igrao sa 7,8 igracha na 20 metara od gola ... uostalom barsa je svojom igrom u ostatku sezone, na svim frontovima zasluzila da ode u finale. Jedino sto mi je zao sto u finalu necu gledati duel srpskih reprezentativnih bekova

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Smaras koma, smiri dozivljaj stvarno.

Nekako mi je drago, toliko sam tekmi gledao barsinih ove sezone sa uzivanjem da mi nekako zao da ih gledam kako ih anti-fudbalom ubija chelzi. Ali opet chelzi ostecen, mehh.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

plus je barsa igrala veceras sa 10 igracha skoro pola sata i nije primila go, nego ga i dala

upravo to, i zato mi je u neku ruku i drago sto su prosli.

jebem ti ja taj celzi, umesto da im nabiju jos 4 komada kad je ovaj dobio crveni, oni ne, igraju ko picke.

e pa eto vam sad

a svi vi koji kukate na sudiju, a niste kukali na sudiju u prvom mecu ste krajnje smesni :)

i jos jedna stvar koju i dalje ne mogu da svarim - celzi ima igraca vise i njima iniesta ostaje sam na 16m. gospode boze

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

+ to sto je barsa dobila crveni nezasluzeno... to zaboravih..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ako njemu ne uzmu licencu nek se zapitaju kakve sudije im sude

al nema veze, jes da me je ovo iznerviralo kao nista do sada, ali jedina svetla tacka je cinjenica da ce mancester da ih otrese kao cigance slinu u finalu, onda cu doziveti nirvanu!

 

 

Link to comment
Share on other sites

upravo to, i zato mi je u neku ruku i drago sto su prosli.

jebem ti ja taj celzi, umesto da im nabiju jos 4 komada kad je ovaj dobio crveni, oni ne, igraju ko picke.

e pa eto vam sad

a svi vi koji kukate na sudiju, a niste kukali na sudiju u prvom mecu ste krajnje smesni :)

i jos jedna stvar koju i dalje ne mogu da svarim - celzi ima igraca vise i njima iniesta ostaje sam na 16m. gospode boze

Velike su pare u igri ... ko zna kome je sve odgovaralo da se ovako zavrsi

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Velike su pare u igri ... ko zna kome je sve odgovaralo da se ovako zavrsi

jeste, postoji velika zavera da se namesti finale manchester - barselona, ili da barem barselona bude u finalu i to na nachin da se tolerishe karate fudbal chelzija u barseloni a barseloni iskljuchi igrach u londonu na pola sata pre kraja. Da, da, mirishe na zaveru. Mora da je i tu upleo prste Stanko Subotic Menadzer

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jeste, postoji velika zavera da se namesti finale manchester - barselona, ili da barem barselona bude u finalu i to na nachin da se tolerishe karate fudbal chelzija u barseloni a barseloni iskljuchi igrach u londonu na pola sata pre kraja. Da, da, mirishe na zaveru. Mora da je i tu upleo prste Stanko Subotic Menadzer

ocigledno nisi cuo za ciku Platinija.

nema veze. plakao bi, al sam previse sokiran..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ocigledno nisi cuo za ciku Platinija.

nema veze. plakao bi, al sam previse sokiran..

opet ista pricha...da je barseloni neko namestio, namestio bi malo lakshe, a ne da prodje sa golom u poslednjem minutu i sa igrachem manjem. Barselona nije dobila ovu tekmu koliko ju je Chelzi izgubio - domaci teren, igrach vishe, neefikasna barsa i nista.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...