Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

biće kurac, kao i uvek, održaće se jedan deo sezone, onda će na pola da popuše u svakom takmičenju, i opet će da prave mlad i perspektivan tim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj fazon,Wilshere je izmedju ostalog i prosle godine vrhunski odigrao pripreme pa ga posle nije bilo cele sezone..sabijaju klinci,opet ce biti lepog fudbala,ali dzabe kad ce da dodje recimo Rori Delap i da im nabija kopacku u facu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Realno od Tottenhama ocekujem dosta ove sezone, neki igraci su prosli prvu sezonu u engleskoj pa bi trebalo da budu dosta bolji ove... Ako Young ostane u Vili, mogu nesto da ocekuju (top 5 finis), ako on ode tesko.

City ce (nadam se) da ga izduva jako, kao i Arsenal. U Liverpoolu dosta zavisi od toga da li ce da nadju odgovarajucu zamenu za Alonsa (Kacar :P), tako da opet ostaju Chelsea i United kao konkurenti. Fergi je izgleda skapirao da mu treba jos jedan igrac pa juri Silvu iz Valencije...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a-ha!

sada vam je dobar goal.com, a kada sam ja pricao da je najbolji, dobro ne najbolji, ali jedan od najboljih internet sajtova sto se fudbalskih vesti tice, napljuvali ste me ovde kao da sam ne znam ni ja sta!!!

uvek si bio vizionar :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...