Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

anceloti nije los strucnjak, mada daleko je od dobrog, veliki problem ce mu biti komunikacija sa igracima, on nema pojma engleski, tako da ce imati prevodioca, sto moze lose da utice na njegov odnos sa ekipom i atmosferu u istoj

nisam neki ljubitelj njegovog lika i dela, i mislim da ovo i nije neki izbor za menadzera engleskog tima

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anceloti radi sa penzosima od kad zna za sebe a sad ima takve u Celsiju. Kako moze da bude los strucnjak neko ko je uzeo 2 lige sampiona? Za titule ok, ali u Italiji svako svakoga moze da tuce, a Inter je objasnjavao zadnjih sezone kao sto ce i sledece. Meni je veci apsurd to sto ce njih voditi Leonardo koji je mladji 1 god od Maldinija :) Rajkard je mozda bio bolji za Celsi od Ancelotija, ali glupo je prejudicirati, i Gvardiolu su pljuvali pa je uzeo 3 pehara,..

~~

Link to comment
Share on other sites

Anceloti radi sa penzosima od kad zna za sebe a sad ima takve u Celsiju. Kako moze da bude los strucnjak neko ko je uzeo 2 lige sampiona? Za titule ok, ali u Italiji svako svakoga moze da tuce, a Inter je objasnjavao zadnjih sezone kao sto ce i sledece. Meni je veci apsurd to sto ce njih voditi Leonardo koji je mladji 1 god od Maldinija :) Rajkard je mozda bio bolji za Celsi od Ancelotija, ali glupo je prejudicirati, i Gvardiolu su pljuvali pa je uzeo 3 pehara,..

niko nije rekao da je on los strucnjak, nego da nije nista specijalno, i da je hidink za njega tata mata

8 sezona ima najjaci tim i uzme jednu titulu, ma daj

i sto je apsurd leonardo? kakve veze imaju njegove godine? pa i gvardiola je mladji od maldinija pa uze covek 3 trofeja u prvoj sezoni

 

 

Link to comment
Share on other sites

anceloti nije los strucnjak, mada daleko je od dobrog, veliki problem ce mu biti komunikacija sa igracima, on nema pojma engleski, tako da ce imati prevodioca, sto moze lose da utice na njegov odnos sa ekipom i atmosferu u istoj

nisam neki ljubitelj njegovog lika i dela, i mislim da ovo i nije neki izbor za menadzera engleskog tima

solidan mu je engleski. bolji nego skolarijev. bice to dobro

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ja ne pamtim da je milan dao neke velike pare u poslednje vreme ?!:D

brate evo samo od prosle god sto se ja secam

ronaldinjo 25

borijelo polovina 8

zambrota 9

shevchenko bar oko 10 mada to nisu rekli..

a i bekamica sigurno nije jeftin bio za tu pozajmicu..:)

mozda sam nesto i zaboravio, al daju oni pare, nema da brines..silvio je ipak lord italije i ima i drzavnog novca na raspolaganju, i zna da bez ulaganja nema karanja

p.s. sad kontam da si se mozda i zajebavo al uvek stavljas tog smajlija tako da ne zna covek el ironija il nije:)

Link to comment
Share on other sites

brate evo samo od prosle god sto se ja secam

ronaldinjo 25

borijelo polovina 8

zambrota 9

shevchenko bar oko 10 mada to nisu rekli..

a i bekamica sigurno nije jeftin bio za tu pozajmicu..:)

mozda sam nesto i zaboravio, al daju oni pare, nema da brines..silvio je ipak lord italije i ima i drzavnog novca na raspolaganju, i zna da bez ulaganja nema karanja

p.s. sad kontam da si se mozda i zajebavo al uvek stavljas tog smajlija tako da ne zna covek el ironija il nije:)

pa to nije bilo sve u jednoj sezoni ?!:D sevcenko je dosao na pozajmicu nisu ga kupili? otisao im je djiraldino za 10miliona valjda tu negde nije manje :D pa ako je 30-40 miliona u 4 godine mnogo ne znam :D

mislim mozda gresim ali ne pamtim da su oni nesto kao kupovali godinama unazad :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@kali

Sve prosle godine bate..transferi pred ovu sad tek gotovu sezonu..i shef je kupljen stoposto.na insistiranje silvia jer ga ovaj puno gotivi..

Karlo realno vec lupeta.oce pirla.el ga nije sramota da u jednoj onakvoj ekipi sa onakvim veznjacima trazi pirla..a i kako bi on i frenki mogli zajedno..

Al ajd dacemo mu vremena

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...