Jump to content

RUR majice 2008 - PREUZIMANJE


Recommended Posts

Aha, saljemo kruka, on je delivery boy, obozhava da pedala po 35+C duzhe destinacije tako da ono, samo nam baci SMS

kada hoces da se krule nacrta tamo i sve je resheno... [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo treba da vidite da li ste poslali majice kako treba :(

meni je od 4 porucene stigla samo jedna i to sa kratkim rukavom, ostale ne morate slati , ne zelim da placam postarinu za svaku maju posebno.

edit : bitno je da je PEJB stigao :P

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

stigle... i otisle u istom trenu :((((

kao prvo: dobio sam jednu majicu, iako sam narucio dve, al ok..

drugo, i najvaznije: pogresili ste prilikom upisivanja cene, upisali ste 1100din pa prekrizili i napisali 550din, te je pametni mladic iz expressa,zbog te greske, morao to da vrati vama ???!?!?!? Oo

tako da.. ocekujte majicu nazad, vasom zaslugom :)

TRIP,TRIP..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Meni su stigle majce,s tim shto su pogreshne boje?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni je stigla samo jedna maja od dve porucene , a postarina je bruka skupa 300 demona jebem ih usta , i jos plus stavili su na jebeni Liman u postu a trebao je lik na gajbu da mi donese , i ako vec nije mogao kuci a trebao je sto nije na detelinaru u postu ostavio nego u tri lepe na liman . Jebem ti SRBIJU.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...