Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa prvo,glupo je raspravljati o Zvezdinim kaznama. Kad drugi navijaci naprave sranje na nasem stadionu,Zvezda kaznjena zbog lose orge,kad mi upalimo 10 baklji u Milanu,opet Zvezda kaznjena. Ovog primera sam se konkretno sad setio,inace ima jos nekoliko sigurno.

a drugo,2-3 godine,konstantno,svaki derbi na Marakani,bar pola juga NE POSTOJI. Naravno mislim da polomljene stolice. Ovim ne zelim da opravdam ove budale sto su to sad na severu radile,sta vise voleo bih da ih sve nadju i potrpaju malo u pritvor,npr mesec dana,da osete malo kako je,pa ce sledeci put mozda razmisliti sta ce raditi. Ali glupo je reci "ovo sto je sad bilo na severu,grobari nikad nisu uradili"...Ooo bogami jeste...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

mozda sam bio nejasan, ali daleko od toga da opravdavam bilo koji oblik seljanizma na stadionu bilo kojih navijacha. Jednostavno sam pomenuo da mi nema nikakve logike nachin na koji je, za ovaj sluchaj, kaznjena zvezda.

takodje....

nisam ponosan na protekle dogadjaje, al desilo se, jebi ga.

Link to comment
Share on other sites

na topiku o Partizanu najvise cigana. do jaja! :)

A zadnji post na CZ topicu 27. 03. SHALALALALALA

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

BRAVO MENDŽI!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

0-2 sa cackom,titula se overava protiv ofke u subotu mislim

inace,Bozovic oborio rekord Ivice Cara u ne primanju !

GOLOVA HOHOHO

zaboravio si da spomenes cist penal na 0:1,mislim realno,boli me kara,ali cist penal je cist penal :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate, kako ti znash da se iskenjash :))))

e ja nisam reko da je tadija bolji igrac od novice jer trenutno nije a mislim i da nikad nece biti :D reko sam da ima bolje predispozicije :D ima bolji sut ima bolju tehniku kordianicju pokreta

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ma lik je postao velika seljacina :D posle 1 odigrane sezone u zvezdi ja hocu da idem ako nemamo tim za ligu sampiona bla bla bla serenda :D novica je isto bio klasicni munze konza lik ali se popravio i eto ga sad :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

e ja nisam reko da je tadija bolji igrac od novice jer trenutno nije a mislim i da nikad nece biti :D reko sam da ima bolje predispozicije :D ima bolji sut ima bolju tehniku kordianicju pokreta

ako ima tako dobar shut, shto ne da Partizanu nekad vishe od 10 poena :))

samo je izvikan, realno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...