Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam dal je jos neko gledao vaterpolo umesto LS ali

znam da kao grobari uvek kenjaju za sudjenje,ali ovo danas je stvarno bilo sramotno,prvo 17 iskljucenja,2 peterca,ali ne samo to nego su svuda gledali da "potkradu" partizan( pr kontra za partizan neko guranje,obostrano iskljucenj,kontra za jug iskljucenje za partizan) i to posle svega sto su nam u zrebu uradili,dali najtezeg protivnika i da prvu igramo u beogradu,iako smo bili ubedljivo najbolji u takmicenju po grupama...

mnogo sam se iznervirao al na kraju dobismo 2 razlike sto je realno malo za gostovanje u dubrovniku

ps pusite ga hejteri

pss komentator retard :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao zaista,ali me ne chudi da je tako,ali ozb,bez zeze.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grobari, cestitke na tituli. Prvi put u zivotu sam zazalio sto sam otisao na derbi. Nije mi zao batina, nije mi prvi put ali mi je muka vise da gledam narkomane od 15 god. kako dolaza na utakmicu samo da prave sranje. Sreca sto sam bio sa prijateljem i njegova 2 klinca inace bih prenocio u Beogradskom MUP-u ili kako se to vec zove kod vas. Videli klince, pa nas pustili inace bi dobro najebali.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno veliko govno od utakmice.

U prvom poluvremenu vojvodini ponishten go zbog ofsajda koji je bio, i dosudjen neki gadni faul, nad retardiranim Gavranchitjem koji nije ni za shta, kod drugog ponishtenog gola. I to sve u prvom poluvremenu. A partizan shut u okvir imao nije, a kamoli neku izgledniju priliku.

U drugom poluvremenu je partizan pokazao koliko toliko bolju igru i iz 2 od mozhda 5 shansi uvaljali go.

Naravno navijachi su stoka, privh 10 minuta je bilo bodrenje tima, posle su firmashi zakuvali sa loncem pa smo mi odgovarali, a kad je pao go to je bio vrhunac retardiranih prozivki sa njihove strane. Par pesama su izmislili na licu mesta.

Link to comment
Share on other sites

Odrali smo zvezdu u 'derbiju' u basketu.

Nije mi jasno na koju foru je Partizan dobio kazu od 300.000 dinara za 'loshe organizovanje utakmice' na kojoj su zvezdini navijachi palili stolice? Shta su mogli da urade? Dok je zveda dobila utakmicu neigranja na svom stadionu, i to utakmicu koju i onako bojkotuju navijachi LOL jebeni

Link to comment
Share on other sites

mendzi partizan zapali zvezdine zastave, stolice, jako, jako retko, i to ne u ovolikom broju... ceo sever je bio zapaljen... lomljenje =/= paljenje...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

mendzi partizan zapali zvezdine zastave, stolice, jako, jako retko, i to ne u ovolikom broju... ceo sever je bio zapaljen... lomljenje =/= paljenje...

matori je li u zakonu ili pravilniku pise ako zapalite vise od 20 stolica to kaznjavamo !? :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ovo je prvi put posle mnogo vremena da se nesto lomilo/palilo na severu partizanovog stadiona.

u poslednje 2-3 godine, secam se minimum 3 puta da su se ista sranja desavala na marakaninom jugu.

bio sam tada na marakani, i nije bilo ni blizu 'proslave dana roma' :)))

KK PARTIZAN igra protiv NAGETSA i SANSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Link to comment
Share on other sites

matori je li u zakonu ili pravilniku pise ako zapalite vise od 20 stolica to kaznjavamo !? :D

otkud znam, niti me zanima, niti se razumem u "zakon ili pravilnik", ali realno zvezda je za ono sto je uradila na derbiju, zasluzila da igra bez publike...

kaznjava se adekvatno sa incidentom, to je sigurno, sad da li tu ima mahinacija i gluposti, iskreno nemam pojma, ali ja samo kazem da u ovom konkretnom dogadjaju zvezda zasluzuje da igra bez publike, po mom misljenju.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...