Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od sad ne govorim fail nego tepic!

tEpic fail?

Inache chak se i ja smorio za poraz grobara:(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa mene bas zabole za to sto je partizan izgubio :))))

ali znao sam da cete opet izvisiti cim ste se vratili nakon velikog minusa i posle onih rofl trojki.

nesto ne stima, nije vam prvi put da gubite ovakve utakmice, ako se ne varam imali ste 3 ove sezone u evroligi i sve tri izgubili pola kosa..

iskustvo iskustvo...

Link to comment
Share on other sites

uspavao sam se, nisam odgledao...

ali tepicu, na kurac te nabijem bas

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Eto ti Kali tvoj Doktor Tepic.Tripkovic je zakon :)))

TEPICU PUSHI GA,SAD TI RIBU JEBE LIK SA FONA,HEHEHEHEHE!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Eto ti Kali tvoj Doktor Tepic.Tripkovic je zakon :)))

TEPICU PUSHI GA,SAD TI RIBU JEBE LIK SA FONA,HEHEHEHEHE!!!

ajde beste serete tepicu tepicu :D pa da ste malo pogledali svi igraci partizana su stajali u mestu sto je fakticki zancilo da je on igrao 1-5 napad :D a i cak da je on zasrao njemu nista ne mozete da kazete kad je ovo prva sezona evrolige koju on zapravo i igra :D dok tripko igra 5 sezonu i opet igrao kao kurac :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate, tripku ruka NE DRHTI!

a ovaj magarac kako uzme loptu ona mu ispadne...

mislim, kakve su to gluposti, igra 1 na 5 :)

naravno da igra, taj poslednji napad uvek svi stoje ko mule i cekaju da NEKO nesto napravi, samo sto tepic to nikad ne napravi :D

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj da serete nikad nista ne napravi ma jok protiv cska vam nije on kriv sto ste pukli nego vas tripko koji je bio sam pod kosem i niko pored njega nije bio...na tepica su odletela 2 ili 3 igraca :D tripku ne drhti ruka o je li ?:D isto kao sto i peja tebi kevlar nije potreban :PP:P::PP

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

JAO JAO JEL NEKI TVOJK KOLEGA?

MISLIM, BIVSHI KOLEGA? HOHOHO

JA SAM NA FPNU HEHEHEHE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma nije me odbradovalo, vec nasmejalo!!

zato sto se samo o tome prica zadnjih mesec dana i sada kada je trebalo da dodje do zakljucenja, nista :))

To je bio i cilj cele te "kampanje", da tako kazem. Iskreno stanko, mislio sam da necu morati tebi ovo da objasnjavam, ali evo:

step 1: Novinari: IDE U MANCESTER OMG! OMG!

step 2: izduva u mancesteru.

step 3: njegov menadzer ode u lupam anderleht, sa pricom kako je njegov fudbaler bio na razgovoru u Mancesteru (OMG! OMG!), sto naravno podize cenu doticnog fudbalera.

step 4: Potpisuje se ugovor sa Anderlehtom :)))

[8D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...