Jump to content

Beogradski Beer Fest


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, vidim da se neozbiljni kao i uvek :) Pod obavezno da se nadjemo na jedno vece. Ja cu veceras da odem samo da overim na sta lici i da cujem ove bosance Dubioza kolektiv jer mi se cini da prze. Aj subota rurovci, nekad ste imali svoj stand na festu bre :) Dz rece da moze, Kruko, znam da mnogo prcas ali izdrzi :) Maude cujemo se...

pa bili smo sinoc matori, bicemo i u takpe, mozda i u subotu, malo li je:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ma oni bi nas "matore" u planinu pa malj preko pogace na glavi...video sam Kreatora kako me gleda na basketu....:(

@Maude

I ja se jos uvek smejem na tu informaciju :((((

@Igi

Lako je vama arhitektama, nisu svi ubogi pravnici :)

Sutra posle rhh idemo...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio sinoć i super mi je bilo. Popio sam dosta (nažalost nisam primetio neko rumunsko pivo) stranih piva (ono Irsko, pa bavarsko, ono MB i češko), i onda se nisam osećao baš najbolje (ja sam ležao na travi, glava mi je bila u zemlji, ako me neko video). Posle sam malo došao ka sebi, taman kad su počeli So Sabij. Oni su mi se baš svideli, još nisam video crnce da pričaju na srpskom. Ići ću verovatno još koji put, mogao bih da dođe u tu subotu, kada se svi okupljate.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

jedina razlika izmedju mladje i starije ekipe je to sto mi imamo vishe para da potroshimo na pijanchenje.

Otkad Vudu spada u mladju ekipu :)?

Ja dolazim u subotu na Pukija i Gudinga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

blabla truc:)...elem, super bilo, al me na kraju smorila murija kod siva, naduvao 0.79, ode dozvola na tri meseca:(...kad sam ja debil, ulecem na zuto u raskrsnici i tako su me i snimili, verovatno me ne bi zaustavljali...al dobro, nije strasno, s obzirom da sam popio 6-7 piva, ubrzao mi se metabolizam alkoholoa, sta ti je moc adaptacije:)...elem, danas kuliram, al vidimo se sutra na maasu...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sutra idem pesaka ili taksijem:)...al u kurac, koliko puta sam vozio posle par(2-3-4-5-6) piva i nikad mi nista nije falilo, nikad nisam napravio bilo kakav incident, cak me je i murija zaustavljala, al me nisu terali da duvam...zato sto kad popijem vodim racuna i uglavnom lagano vozim...nekoliko puta kad su mi se desila neka sranja bio sam trezan poptuno i bas zbog toga sam precenio svoje mogucnosti...uostalom svi koji su se vozili sa mnom kazu da bolje vozim kad malo popijem:)...ako sad dodje rev ili neko tako i kaze sve te pijane treba u zatvor, imam samo da im kazem duvajte ga:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol ja idem danas, prekosutra, sutra mozda. nemam pojma ko kad svira i sta sviraju, to sam prestao da gledam na BF odavno:)

i da, idem peske, ne pada mi na pamet da rizikujem moj divni novi auto:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...