Jump to content

Beogradski Beer Fest


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh jebi ga dule,bas mi bedak :)

al sto nisi odma taxijem dosao,jeftinije bi te izaslo,a ovako jebi ga...

ne bih nikoga da kritikujem ali 6 piva je dosta da bi posle seo za volan... naravno,zavisi kad popijes poslednje,ali svejedno,velika je kolicina.

a jos ti lepo pise,na izlazu,dont drink and drive :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma pushite mi svi od reda, ja sam umetnik. ako mogu da dodjem na bf u kupacim gacama i japankama mogu malo i da se derem. a tebe nemke cu da nabodem za ovo

:D

:(

shoot the messenger...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

zabavno je, ne primecuje se da je premeshteno sa kalisha, osim shto mi se chini da je bolje jer ima vishe mesta, pa ni na najprometnijim mestima nije krkljanac iako ima brda ljudi, na pivo se ne cheka dugo:)

javni se veceras ako dolazish.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ima neko izmedju bine i luna parka, 75 din, preko puta "Copakafana".

Uzeo juce da probam Ginisa, crno, odlicno je, samo mi dado neko mlako jebo je ja. Probao i od borovnice, nije lose ali je malo vise slatko. Posle toga jos dva becksa, pa u Luna park na skorpiju. Kako mi je bilo dobro. Jos me neka klinka izgorela cigarom po ruci majku joj...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

lav je zaista valjan tocheni,i tuborg,e sad,ne znam kakvi su na festu,ali ne mozete se zajebati sa njima.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma kakav ginis da pijesh iz plastichne chashe, to je bogohuljenje :] uopshte bilo koje pivo koje smatrash dobro, ne piti iz krigle je pola iskustva.

odlepili ste sa voznjom na 6 piva, pa niste vi mudoman!

ou yea!

jel ti se josh ledi govno kad se setish!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

realno, ja sam cirkao jelen iz granate, 200 kinti, najmanja razlika u odnosu na prodzu:)

dobri su oni dubioza juce:)

svi sto su bili u fazonu da se nalaze, jebiga, nisam video postove, vec sam bio otisao ili nisam bio tu...sto se tice veceras, 50-50 su mi sanse, tako da ne znam, sutra bi trebalo sigurno, ali ni to ne znam (lol), tako da zivi bili pa videli.

sto se tice nekog utiska, meni ovo gotivnije, blize je (dobro, to je subjektivno), IMA VISE PROSTORA, meni to najbitnije, stanes negde i kul si, neuporedivo u odnosu na kalis. i naravno PISANJE UZ KAMION KEVA!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Si imao uslov, Ledu?

jesam brate, mislim da sam jos par meseci pod uslovnom...al nebitno, ovi u smederevu ne gledaju to uopste, al ce mi verovatno uzeti na tri meseca bez obzira na sve...

eh jebi ga dule,bas mi bedak :)

al sto nisi odma taxijem dosao,jeftinije bi te izaslo,a ovako jebi ga...

ne bih nikoga da kritikujem ali 6 piva je dosta da bi posle seo za volan... naravno,zavisi kad popijes poslednje,ali svejedno,velika je kolicina.

a jos ti lepo pise,na izlazu,dont drink and drive :)

jeste 6 piva velika kolicina, al veruj mi, ja ne bih sedao za volan da nisam bio sposoban da vozim...ipak sam previse iskusan da bi se zajebao i seo pijan...kao ste se i vidi iz prilozenog, jer sam naduvao samo 0,79...

ajmo ovako...

dule, vitja, shule... koje ste jebene prodajetine najgore!!!

veceras je jure objasnio, atmosfera je bila do jaja!!!

neka vam bude zao sto niste bili!!!!

pushi ga mendzi:)

vidimo se veceras...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...