Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

грњњњ...

баш сам нешто зловољан, нешто ми није дан. свадљив сам нешто посебно, једва чекам да одем кући.

слушам цео дан на рипиту "Самер вајн" - Вили Вало и Наталиа Авелон, сјајна обрада, сјајни гласови - обоје. каква риба ова Наталиа.

саундтрек за неки немачки филм "Дивљи живот" о животу неке групи рибе са протеста '68.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

boze mili nepravde li velike :(

krenuh do prodavnice i zaglavim se u liftu jedno 30tak minuta.... sav nervozan jedva me izvukli posto se pogani lift zaglavio u medjuspratu ...

ajde nekako i to pregurah ali cim sam izasao iz zgrade jedna lokalna seljacina je pokusala da gadja kontejner sa 3teg sprata i neka ogavna plasicna flasa mi je pala na glavu budjava do zla boga :(((

u prodavnici sve radnice na pauzi koju su "zasluzili" zajebavajuci se oko kase a nikako da pridju istoj , i neki matorac nagruva 2k din racun i izvadi kesu sa kovanicama...

au jebem ti zemlju nuklearka je ocistila :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

\o/ LOVE IS IN THE AIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIR \o/

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

EEEEEEEEEEEEEEEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dosla,pricali normalno,o glupostima tako,i ja posle 10min pitao sta se desava...kaze da su joj ova 2 dana bila nikad odvratnija,i da joj nikako nije bilo dobro...da je shvatila da me mnogo voli,i da joj mnogo nedostajem u svakom trenutku...i sad je sve supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer !!!

:)))))))))))))))))))))))))))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

\o/ LOVE IS IN THE AIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIR \o/

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

EEEEEEEEEEEEEEEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dosla,pricali normalno,o glupostima tako,i ja posle 10min pitao sta se desava...kaze da su joj ova 2 dana bila nikad odvratnija,i da joj nikako nije bilo dobro...da je shvatila da me mnogo voli,i da joj mnogo nedostajem u svakom trenutku...i sad je sve supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer !!!

:)))))))))))))))))))))))))))

eto, ako ništa barem nećeš da se nerviraš oko 20:45 kad bude kraj tekme, i kad bude 3-0 za Kiprane [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Exi, dužnost mi je da te opomenem da ga manje zajebavaš.

Ja sam mojoj ribi rekao da ne osecam isto sto i pre, a caka je u tome sto je ona smislila da idemo na more zajedno a meni se ide sa drustvom. hihohohuhohiho

Sad mi dođe da izbacim veći hejt nego Draško na onoj temi, al biće mi žao kasnije...

Link to comment
Share on other sites

моја ми није опрала веш. нешто се распада у Великом Поретку Ствари. сутра путујемо, а није опрала веш. нисам чак ни тражио да га опегла.

ђаво сере на велику гомилу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Coko, preti ti vudu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...