Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ZAPISUJ BODOVE NA PAPIR I SABERI IH NA KRAJU TESTA!!!

1. Jesi li lep?

a) Da (1 bod)

b) Ne (0 bodova)

2. Jesi li pametan?

a) Da (1 bod)

b) Ne (0 bodova)

SABERI BODOVE!

Rešenje:

2 boda: ti si lep i pametan

0 bodova: nisi ni lep, a ni pametan

1 bod: il' si lep, il' si pametan

[roflmao]

e zbog ovoga volim rur :D

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

il je dobio neku infekciju na pisholinu

ajea, bash je nauchio ovaj narko mastic tu mzuiku i te mixete i sve to... obradovao me poprlichno... kad se setim pre 5-6 dina smarao je opasno, a sad da vish zna skroz lol

aj sad papanje pa sutr na redovno bichevanje

e da, nema vishe rur bota, hepi hepi dzoj dzoj

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg!! dosao sa aerodroma ispratio ribu. :((

jos malo na posao, pa u kafanu, trebao sam ici na basket ali ipak kafana je kafana :)))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro i sretjan rad svima. [ok]

edit

e da jebote nisam ni spomenuo, jebem ti zivot umro Pininfarina.

valjda je umro vozetji se na skuteru kad ga je neko udario kolima.

RiP

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Opala idemo,ko rano rani dve vune grabi!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti zivot,neka emsija na Pinku na foru pogadjanja kljuchne rechi.

I voditeljka pola sata prciha o tome kako rech ima 3 slova i srednje slovo je "o",i javlja se neki debil i viche LAMA [roflmao] [roflmao]

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jutro svima , teh judgment day is up ahead

odo na intervju za posao \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

god mrnin'

juce sam cepao 2-3 sata bajs bez kacketa, i setio se zasto ga nosim, celo vece me cepala glavudza, mislio sam da cu da se razbolim pred put...pa sam vec u 11 bio u krevetu, nakljukao se vrelog chaja, ferveksa, i zilion grama vitamina c. sad sam ko bombona. a posle sljake shoping i pakovanje, a mrzi mee..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne ne, BAS OVAKO DO JAJA !!!

ustanem ja,spremim se,udjem u bus...ulazim standardno u pekaru,uzimam ko i svako jutro...dolazim u kafic,sedam da doruckujem KAD,posle 10sec pojavljuje se drugi sanker...ja u cudu,kao otkud on ovde...E PA ON RADI PRVU,A JA DRUGU!!! JEBENO SAM POLUDEO !!! I jos me covek lepo bio zamolio da ove dve nedelje on radi drugu,a ja prvu,i sad odjednom prica,kao ne,to sam te ja pitao samo za proslu nedelju...

ma jebem ti sranje bre!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Treba da idem na Adu, al' mi nesto hladnjikavo za kupanje.

Na adu se ne ide da se kupa ffs,idesh da sedish u ladu,pijesh pivo i gledash pichke!1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...