Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam protiv blokada bilo kakvih ulica u centru, i realno to bi batinao sve po spisku, ali zato nisam protiv blokada stanova politicara lepo zasednesh ispred ulaza i bole te paja, ili lepo sa masom provalish u zgradu vlade pa udri po shtrajku, enam nishta protiv ni da protestanti batinaju politicare, ali previshe je tih kivnih shkodra da bi ja sad mogfao da trpim blokade nemanjine svaki jebeni dan, to ne moze, jbg, zao mi je. nek shtrajkuju ispred njihovih vila i nek tamo blokiraju, a onda bi vec sigurno naredili neko batinanje mase kad bi im dokurchilo, ovako se njima jebe shto mi blokiramo jedni druge, oni sednu u svoj crni mercedes i bole ih kara, kao vidite ovi shtrajkuju, blokiraju ulice, to ej demokratija, hihihi. nisam josh video da je i jedan od tih protesta urodio plodom. ne kazem da meni nije zao tih ljudi, ali ne mozemo da dopustimo da mi za svaku pizdariju neko blokira pola grada.

ilid a sumiram, ja sam za guranje prsta u oko, samo da se nedje neki drugi metod, mzoe i shtap u oko da se gurne pa da efekat bude isti.

+1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bla, bla, bla...neki od vas su se tek vratili sa mora, verovatno josh imaju so na kozhi a vec pricaju o politici na +35....pa gde vam je dusha. a sto je najgore, nikoga nije briga za vashe i svachije politichko misljenje

idem da vidim da jedem negde nesto lepo

receh 14dana gladni igi;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Kome da se žale? Debeli, pogledaj gore šta sam napisao, relevantnoj instanci. U svakom civilizovanom društvu se stvari rešavaju po zakonu i po institucijama koje postoje upravo zbog toga. Primoravanjem par stotina hiljada ljudi koji nemaju blage veze sa dešavanjima u u gradu da im se peku mozgovi, u ponedeljak u podne se ne postiđže ama baš ništa.

брате, па људи који изађу на улицу НИСУ добили заштиту од "релеванте инстанце", зато и ЈЕСУ на улици, да би свима показали своју муку, добили ширу подршку.

и кад дођу рудари који зарађују 9 хиљада месечно, и кад дођу расељени са разних страна и кад дођу они који бране игралиште за своју децу, мени може да буде мука што касним, што се кувам и сл. али, њихова мука је ВЕЋА и то треба разумети и треба их подржати. ако ништа, бар их не треба пљувати.

Марги, Иги, вратили сте се из ЕУ, ударило вас је сунце, одморите мало. аклиматизоваћете се већ. :)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

брате, па људи који изађу на улицу НИСУ добили заштиту од "релеванте инстанце", зато и ЈЕСУ на улици, да би свима показали своју муку, добили ширу подршку.

и кад дођу рудари који зарађују 9 хиљада месечно, и кад дођу расељени са разних страна и кад дођу они који бране игралиште за своју децу, мени може да буде мука што касним, што се кувам и сл. али, њихова мука је ВЕЋА и то треба разумети и треба их подржати. ако ништа, бар их не треба пљувати.

Марги, Иги, вратили сте се из ЕУ, ударило вас је сунце, одморите мало. аклиматизоваћете се већ. :)

9 hiljada cega?

Kolko je meni poznato oni imaju poprilicno dobre plate u odnosu na prosecne plate u srbiji, a sasvim druga prica je sto taj posao nikad nije dovoljno placen ...

Pritom su razlozi za strajkove u srbiji cesto nerealni, a ljudi kao marva bez imalo razmisljanja ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

9 hiljada cega?

Kolko je meni poznato oni imaju poprilicno dobre plate u odnosu na prosecne plate u srbiji,

Nisi dobro obavesten. nemaju ni 9 000

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

брате, па људи који изађу на улицу НИСУ добили заштиту од "релеванте инстанце", зато и ЈЕСУ на улици, да би свима показали своју муку, добили ширу подршку.

и кад дођу рудари који зарађују 9 хиљада месечно, и кад дођу расељени са разних страна и кад дођу они који бране игралиште за своју децу, мени може да буде мука што касним, што се кувам и сл. али, њихова мука је ВЕЋА и то треба разумети и треба их подржати. ако ништа, бар их не треба пљувати.

Марги, Иги, вратили сте се из ЕУ, ударило вас је сунце, одморите мало. аклиматизоваћете се већ. :)

Ajde da probam da skratim, terati ljude koji nemaju veze sa problematikom da ispaštaju zbog tvoje bede nije u redu. Što se ovog konkretnog slučaja tiče oni JESU dobili podršku od relevantne instance tako da to ne može da bude razlog što demonstriraju. Uostalom da su mi došli na gajbu, tražili potpis ili donaciju ne bih odbio ali mi je stvarno dosta demonstranata koji malo pa malo blokiraju centar prestonice. I jel mislio neko od njih danas da su u tom haosu koji su napravili od Dušanovca do Narodnog pozorišta bolesni ljudi, trudnice, ljudi koji ne mogu sebi da dozvole da kasne, kao npr. ja jer da nisam stigao na vreme na odredište uvalio bih firmu u dug od 5.150.000 dinara. :( Uostalom i ne nervira me njihova agenda nego stvarno ne mogu da podnosim da me svaki paćenik tera da mučim njegovu muku (makar na 20 minuta) umesto da mi da priliku da ga podržim.

Link to comment
Share on other sites

uf kakva savionica, jbn moje pachije noge i cipele za slave i sarane lol

barem tju vecheraske da prvi put u zhivotu legnem pre 01h :D

Ihihihihihih maaatoorriiiiiii ijao ijao :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Daces daces za 6 meseci ihihihih

Kad se osetis spremnim dacu ti savet za udobne podgaće, anatomske cipele, kao i košulje koje se nasporije usmrde

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

duvaj ga bre matora izdrkotino :D nedam se josh!

:*

ja se ne dam vec dve godine, znas i sam na sta licim [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uf kakva savionica, jbn moje pachije noge i cipele za slave i sarane lol

barem tju vecheraske da prvi put u zhivotu legnem pre 01h :D

Businessmanleaningondollarsign.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ajde bre kukadzhije, e vala netjete da dochekate i od mene da jadikujem svako jutro, em shto nisam taj tip koji vishe od jednog dana u nedelji kuka, em shto ne mozhe kod mene kao kod vas da se visi na netu, tj. ne mozhe da se visi uopshte :| .. em shto ne verujem da tju ovde duzhe od ovog probnog perioda da ostanem poshto koliko sam pospikao uslovi su prilichno loshi .. ali otom potom netju da prejudiciram :]

ja se ne dam vec dve godine, znas i sam na sta licim [roflmao]

shta ti fali bash si sexy :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...