Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koje zakidanje od noci ... probao bogaoca klope iz japanske kuhinje i poprilicno su dobre stvari (naravno zahtevaju malo navikavanja ali nvm)

iako je petak ocekivao sam da ce se mnogo ranije zavrsiti ali nije :D

sad jedan nevidjeni qnt do barem podneva , uz shamanske rituale za pomracenje sunca da me ne budi za dzabe oko 7-8 u subotu

life is fucken good if ya want it 2 be \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

auch!

ni za josh ovoliko godina ne bih dala toliko para za misha.. no dobro.. nevermind.. ;] @topik.. odoh da poqsham da pavam.. neshto mi ovih dana ne ide da zaspim pre 03h.. =/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

sjebala mi se roletna, sada treba da jurim majstore ili da mi poprave ili da ugradim venecijanere..

neke preporuke?

zalepi bre foliju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hahaha igorova zgrada 30% prozora sa zapadne strane u foliji, zna chovek sta pricha ;o))

a ova basket slika je prokleto tuzhna

edit za post u istom trenutku ko ovaj =o)

ne boj se ti nista marko nemanja je dolazio na kuglanje sa posla dok si ti... ;o)

Link to comment
Share on other sites

lol

slobodno ostani u čačku, čuo sam da imate i bandere sada.

Moje nezadovoljstvo je produkt dva radna dana provedena u Beogradu! :\

Serem vam se na koshavu! Znate kako je lepo kad stojite na krovu, 40m iznad zemlje, i jedino chvrsto za shta mozete da se uhvatite je sopstveni kurac!? Nikad duze nisam morao da trpim strah, tj. da radim ono shto sam radio! I da, serem vam se na semafore i sve vozache koji sviraju nekom!:\

Anyway, ustao pre 10, sad cu da doruchkujem i da pokusham da produktivno provedem ovaj vikend...u ponedeljak back to black! ;(

.

Link to comment
Share on other sites

Moje nezadovoljstvo je produkt dva radna dana provedena u Beogradu! :\

Serem vam se na koshavu! Znate kako je lepo kad stojite na krovu, 40m iznad zemlje, i jedino chvrsto za shta mozete da se uhvatite je sopstveni kurac!? Nikad duze nisam morao da trpim strah, tj. da radim ono shto sam radio! I da, serem vam se na semafore i sve vozache koji sviraju nekom!:\

Anyway, ustao pre 10, sad cu da doruchkujem i da pokusham da produktivno provedem ovaj vikend...u ponedeljak back to black! ;(

Crnce u Afriku :)

Kuglanje ftw...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

tako sam nasao vrh mesto za bleju na adi , bio 3 cuke i pocne da me smara stomak... bem ti srecu :(((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...