Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao, pa na zhupla ako me ne bude mrzelo, a ne bi trebalo da me mrzi. gajbi ionako nemam shta da radim, ne igra mi se nishta, nemam neke nove filmove ili serije, plus su mi doshle komshije iz kanade koje vidjam na svake 2-3 godine. smarachi, od kad su tamo totalno drugi ljudi. nekada bili najbolji drugari, sada ne mozhe chovek sa njima normalan razgovor da sklopi.

da, ipak tje biti, run to the beach gringo! taman da dobijem boju malo pre kraja leta.

Crče rezač a nije sastavio ni šes meseci. Koji krš oni valjaju ovde :|

noooooeeees... shmrc ;[

Link to comment
Share on other sites

dosla devojcica,i raskinula...skoro...

kaze da ne oseca ono sto je osecala pre mora...nije me tamo prevarila,niti je osetila nesto prema nekom drugom...

kao treba joj nekoliko dana da razmisli,ali znam sta to znaci...

umrecu,majke mi!!!!

JEBEM TI SVE DA TI JEBEM SVE !!! :(((((((((((((((((((

:(((((((((((((((((((((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ima ona stara, ne pushtati devojku na more samu osim ako ne zhelish da se ovo desi.

ima i izuzetaka, ako ste vas dvoje bash TAJ match, i ne znam koliko ste se dobro skapirali nakon n vremena zajedno, pa taj odlazak solo negde ne vuche posledice. ali to bi trebalo da znash pred more, a ne ovaj rulet da igrash :[

Link to comment
Share on other sites

dosla devojcica,i raskinula...skoro...

kaze da ne oseca ono sto je osecala pre mora...nije me tamo prevarila,niti je osetila nesto prema nekom drugom...

kao treba joj nekoliko dana da razmisli,ali znam sta to znaci...

umrecu,majke mi!!!!

JEBEM TI SVE DA TI JEBEM SVE !!! :(((((((((((((((((((

:(((((((((((((((((((((

Smor brate. :(

Ne daj boze da se one ponekad stave u nasu kozu ili da se zrtvuju za bilo sta.

@ topic - Opet matorci idu na odmor i opet sam sam kuci. I opet sam od 8 do 20h u radnji i oko radnje, spremam veliki ispit za septembar, ali vidim da ce to biti oktobar. I onda se matorci za dve nedelje vracaju, pa zatim radnici idu na odmor, te ja opet moram da budem sa caletom u radnji, pa onda posle matorci, u septembru, OPET idu na odmor... blablabla... Jebote, tri puta idu na godisnji, jebote, pa gde to ima?! Sto sad nisam tinejdzer, uzivao bih samo tako i probao bih drogu!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jao ne pa ko ce sada da nas obavestava o svakodnevnim blejkama sa devojchicom pa na posao :((((((((((((

COKU ZA ADMINA!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pazi ga ovaj ko jos ide na odmor tri puta godisnje ? t o nije tri puta godisnje nego tri puta u dva meseca sto nam jasno govori da TRI PUTA NA GODISNJI IDU ONI KOJI IMAJU PARA KO BLATA!!!!!:D

VODO NA NJEGA !!!!!!

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

dosla devojcica,i raskinula...skoro...

kaze da ne oseca ono sto je osecala pre mora...nije me tamo prevarila,niti je osetila nesto prema nekom drugom...

kao treba joj nekoliko dana da razmisli,ali znam sta to znaci...

umrecu,majke mi!!!!

JEBEM TI SVE DA TI JEBEM SVE !!! :(((((((((((((((((((

:(((((((((((((((((((((

E, da samo znas kako izgleda kad ti rodjena zena to isto kaze...:(

Ma, bre, ima mnogo ribe u moru.....lepo dodjes sad na basket, malo se oznojis i sutra, ili prekosutra, za 6 meseci najdalje, si kao nov :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jos koji sat na poslu pa na basket! od zelenog venca koji busevi idu na adu jel zna neko?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

lol, vazi da te nije prevarila.

nije!

ima ona stara, ne pushtati devojku na more samu osim ako ne zhelish da se ovo desi.

ima i izuzetaka, ako ste vas dvoje bash TAJ match, i ne znam koliko ste se dobro skapirali nakon n vremena zajedno, pa taj odlazak solo negde ne vuche posledice. ali to bi trebalo da znash pred more, a ne ovaj rulet da igrash :[

ocigledno moja losa procena...mislio sam da znam da nece vuci posledice... :((

E, da samo znas kako izgleda kad ti rodjena zena to isto kaze...:(

Ma, bre, ima mnogo ribe u moru.....lepo dodjes sad na basket, malo se oznojis i sutra, ili prekosutra, za 6 meseci najdalje, si kao nov :)

nazalost,ne mogu doci na basket,jer radim od 4...prokleto savrseno!!!

sve u svemu: :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ ja sam nepismen

serem ti se u cacak

@ chizrin bicikl incident

svaka chas', ja bih ga izvukao iz kola i ulubio mu glavu.

inace, na odmoru sam od danas, heh. malo dorucak, fuka, pa palim u nabavku.

Ne razumem chemu hejt prema Chachku? Radio sam na Savogradu pa se zato serem na isti! Ti ne bacash svakodnevno hejt na tvoj posao? lol

.

Link to comment
Share on other sites

uh koje topljenje od vrucine ... prokuvao sam 3x vec jedva se odvajam od klime i srecom pa su nam sada najzad sredili jebeni lift koji je bio u kvaru nedelju dana :(

sad cekam da stigne neko drustvo da se zakinemo od soul calibura 4 a posle neam pojma ...

A da :"Sta reci devojci koja ima 2 crna oka?"

Nista, vec si joj rekao 2 puta xD

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...