Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jedva cekam sutra basket, mada sve su to pr0 za mene, a i nisam igrao dosta basket.

Bio danas na Adi, na Makiskoj strani kod kafica Plaza, pokipili lezaljke, bleja nevidjena. Posle iznajmimo pedalinu na sat i po, vratimo je posle 3 ipo sata lol. A na pedalini zajebancija najgora, odemo na sred jezera, pa skacemo. Sise, ja skocim i pobegnu mi ovi, jedva sam ih stigao. Bas mi je super danas dan bio.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uje..

kliknem na prichajte.. i otvori mi 34tu stranu.. al ste se vi rasprichali.. ;]

@topik.. uchim biohemiju, navukla sam neq prehladu.. kapi za nos i chajitji su moji najbolji drugovi.. do malo pre bejah kod drugarke koja se vratila sa mora.. bila nekih 20tak min.. od toga je 17min sigurica prichala kako je imala nezgodacije dok je ishla i vratjala.. bla.. pobegla sam sa prichom da tje da mi se zatvori lili i da moram da qpim farbu za kosu.. lol.

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma tuga je zdrav zivot,posle nedelju dana nevidjenog rejva i budjenja ko_zna_gde, sad furam rano ustajanje,lagane obroke,pojachane trenige,trchanja....i osecam jadno xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odo da spavam jedno 6 sati,pa na trchanjac!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cerkicu pretpostavljam..

inace, pokupio me neki lik kolima sa bicikla, zakacio me retrovizorom, okrenuo me ko iz picke naopako..

ugruvan sam i izderan, al nista major...

dovezao me do gajbe.

zapisah mu mob i reg tablicu, pa ako mi bude nesto gore, ovoono, oma pravac urgentni, pa panduri...

koliko me je incident zabunio, nije mi palo na pamet da zovem pandure, tako da je sad kasno...

al nista nije slomljeno makar, a to je bitno..

i tako, sad cu malo da zablejim na kompu pa koma.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bio sa burazom u gradu poslom,dosao kuci kao spawao :D,posle otisao napolje blejkao,sad dosao pa idem na kunt.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...