Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

OMG ponovo strajk / protest jbt stvarno mi bg ide na kurac i svi koji misle da dolaskom u isti ce biti primeceni ...

fucking hell kako sam se iznervirao , blokirase ceo gsp jedva sam se dovukao kuci peske po ovoj ogavnoj temperaturi...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ idi radi nesto pametno :D

ti si pussylover i umesto da lavujesh pusi ti pishesh po forumu!

kakva neverovatna kontradikcija samog sebe! pa to shto ti radish nije pametno! odakle ti prava da drugoga kritikujesh?

svashta sa danashnjim forumashima te te forever

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

OMG ponovo strajk / protest jbt stvarno mi bg ide na kurac i svi koji misle da dolaskom u isti ce biti primeceni ...

fucking hell kako sam se iznervirao , blokirase ceo gsp jedva sam se dovukao kuci peske po ovoj ogavnoj temperaturi...

da, stvarno kriminalno što se ljudi bune što su ih ustaše oterale iz domova i pobile im rodbinu. mamu im jebem izbegličku, čekali su me ortaci u kafiću 20 minuta zbog njih.

Link to comment
Share on other sites

da, stvarno kriminalno što se ljudi bune što su ih ustaše oterale iz domova i pobile im rodbinu. mamu im jebem izbegličku, čekali su me ortaci u kafiću 20 minuta zbog njih.

E care izvini, jel oni treba da se žale stanovnicima Beograda i da zbog toga blokiraju Beograd ili da se žale relevantnoj instanci?

Link to comment
Share on other sites

sve je sranje, jel tako :(

јесте.

E care izvini, jel oni treba da se žale stanovnicima Beograda i da zbog toga blokiraju Beograd ili da se žale relevantnoj instanci?

НЕСТАНИ!

едит:

то што си написао је толико срамно, безосећајно и неморално, да се сваком саосећајном човеку утроба окреће.

коме да се жале? смета ти што су и ТЕБЕ подсетили на своју муку.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

taj neki rad, ne mozes ti nista da postizes ako ne ides prstom u oko, kad se samo setim dok sam bio na pravnom, pa blokiramo raskrsnicu ispred faksa sat vremena zbog skolarina ili tako neceg, mislim lol:) jebali nam majku svi redom:)

ali ipak, mogu da razumem i jednu i drugu tacku gledista, kad se vracas iz grada totalno prljav zjonav jadan bedan i odvratan i neko ti zacepi jedinu vezu sa nekim polu-utocistem, ne razmisljas ti mnogo o razlozima, stranama, faktorima i ostalom.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E care izvini, jel oni treba da se žale stanovnicima Beograda i da zbog toga blokiraju Beograd ili da se žale relevantnoj instanci?

bili su ispred hrvatske ambasade, nesrečniće.

dulio, ne znam šta hoćeš da kažeš time što razumeš abohaca i drugare mu - da razumeš zašto misle to što misle ili da ih opravdavaš? mislim, ako ćemo tako, i ja razumem koji mentalni proces dovede nekoga do toga da ukrade bicikl ili izubija svoju ženu, ali to ne menja činjenicu da je jedan lopuža a drugi nesigurna pičkica i da obojicu treba baciti u zatvor.

Link to comment
Share on other sites

јесте.

НЕСТАНИ!

едит:

то што си написао је толико срамно, безосећајно и неморално, да се сваком саосећајном човеку утроба окреће.

коме да се жале? смета ти што су и ТЕБЕ подсетили на своју муку.

Kome da se žale? Debeli, pogledaj gore šta sam napisao, relevantnoj instanci. U svakom civilizovanom društvu se stvari rešavaju po zakonu i po institucijama koje postoje upravo zbog toga. Primoravanjem par stotina hiljada ljudi koji nemaju blage veze sa dešavanjima u u gradu da im se peku mozgovi, u ponedeljak u podne se ne postiđže ama baš ništa.

@Doolio

Žao mi je svih koji ne mogu da postignu ništa bez ”guranja prsta u oko” jer time samo pokazuju da nikad nisu naučili da se prsti koriste za druge stvari.

bili su ispred hrvatske ambasade, nesrečniće.

Hevi.

Link to comment
Share on other sites

ja sam protiv blokada bilo kakvih ulica u centru, i realno to bi batinao sve po spisku, ali zato nisam protiv blokada stanova politicara lepo zasednesh ispred ulaza i bole te paja, ili lepo sa masom provalish u zgradu vlade pa udri po shtrajku, enam nishta protiv ni da protestanti batinaju politicare, ali previshe je tih kivnih shkodra da bi ja sad mogfao da trpim blokade nemanjine svaki jebeni dan, to ne moze, jbg, zao mi je. nek shtrajkuju ispred njihovih vila i nek tamo blokiraju, a onda bi vec sigurno naredili neko batinanje mase kad bi im dokurchilo, ovako se njima jebe shto mi blokiramo jedni druge, oni sednu u svoj crni mercedes i bole ih kara, kao vidite ovi shtrajkuju, blokiraju ulice, to ej demokratija, hihihi. nisam josh video da je i jedan od tih protesta urodio plodom. ne kazem da meni nije zao tih ljudi, ali ne mozemo da dopustimo da mi za svaku pizdariju neko blokira pola grada.

ilid a sumiram, ja sam za guranje prsta u oko, samo da se nedje neki drugi metod, mzoe i shtap u oko da se gurne pa da efekat bude isti.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bili su ispred hrvatske ambasade, nesrečniće.

dulio, ne znam šta hoćeš da kažeš time što razumeš abohaca i drugare mu - da razumeš zašto misle to što misle ili da ih opravdavaš? mislim, ako ćemo tako, i ja razumem koji mentalni proces dovede nekoga do toga da ukrade bicikl ili izubija svoju ženu, ali to ne menja činjenicu da je jedan lopuža a drugi nesigurna pičkica i da obojicu treba baciti u zatvor.

malo jedno, malo drugo. upravo kazem ono sto sam naveo kao primer. zamisli sebe kako se totalno posran vracas gajbi kao pravi predstavnik 'pijte spermu gradjani' gradjanina i neko ti blokira nesto, pa taman da tamo stojimo ja i drugari sa rura, tvoja riba, baba sa gibanicom, hevi ortaci iz osnovne i gandi, pregazio bi nas sve autom i jos bi se vratio u rikverc da nas overis.

opravdavam svaku stranu ovde, abohca i drugare, tebe i draleta, kao i protestante. kad smo jeli govna ispred faksa, realno, jebali su nam svi vozaci mater u picku, ali mi drugacije nismo mogli da skrenemo paznju (dobro, iskreno, 50% likova je tu muvalo ribe i blejalo, ali nema veze), sa druge strane, da sam ja bio u autu, a ne ispred faksa, sam bi sebi jebo mater da se vidim kako blokiram ulicu. a mozda bih se i iskulirao i istrpeo to jer je taj faks stvarno bio svinjarija sa svakog aspekta. tako da eto, svaku stranu mogu da kapiram, zavisi kako mi se digne kurac. ako hoces neko fundamentalno misljenje, ne ljutim se na ucesnike bilo kakvog protesta i blokade, za sta god protestovali, ali sve zavisi od trenutka i raspolozenja.

danas nisam bio u gradu, stoga nemam razloga da budem kivan ili nesto. da sam bio i da sam se smorio, mozda bih popizdeo. a mozda i ne bih.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bla, bla, bla...neki od vas su se tek vratili sa mora, verovatno josh imaju so na kozhi a vec pricaju o politici na +35....pa gde vam je dusha. a sto je najgore, nikoga nije briga za vashe i svachije politichko misljenje

idem da vidim da jedem negde nesto lepo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...