Jump to content

Uhapshen


Recommended Posts

tuga je da postoji svako ko se raduje ovom hapsenju kao da ce nam zbog toga svanuti nestati milion problema nevezanih za to hapshenje...

Nije poenta u tome da će nam svanuti, nego je poenta da se lociraju, izoluju i istraže likovi koji su osumnjičeni za takve zločine. Poenta je da ulicama grada ne šeta čovek koji je (ako se dokaže) odgovoran za tolika ubistva, briga me da lije Radovan, Ratko, šaja, paja, srbin ili musliman.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oslobodjen Naser Oric, nikoga nije ubio, sve su mu namestili. Oslobodjen i Haradinaj, nikoga nije ubio, sve su mu namestili. Uhapsen Radovan Karadzic, sve je pobio, dosta se izvlacio.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

tuga je da postoji svako ko se raduje ovom hapsenju kao da ce nam zbog toga svanuti nestati milion problema nevezanih za to hapshenje...

i da lol za prichu da je radio u ordinaciji kao nadri lekar i da je bio u bgu sve vreme a za to kao niko nije znao pored tolikih stranih agenata po srbiji lol

ispushio dogovor ili se amerima jednostavno nakrivio curak... kao sto im se nakrivio da vojvodina za 10 godina dobije nezavisnost i cao... posle cemo se ceshati shta bi gde je srbija...

sad but true :/

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Oslobodjen Naser Oric, nikoga nije ubio, sve su mu namestili. Oslobodjen i Haradinaj, nikoga nije ubio, sve su mu namestili. Uhapsen Radovan Karadzic, sve je pobio, dosta se izvlacio.
Link to comment
Share on other sites

ma smehoteka...

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Sad je nasoj pro evropskoj vladi braon jezik od evropskih dupeta.

Desi satane :)

Nesto te ne vidim na onome snimku da ga branis sa ostalih 17 ipo pristalica. A da boleo te kurac da izlazis iz gaibe ali je cool prdeti po forumu :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije se krio vidis da je normalno radio,ziveo :D

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Desi satane :)

Nesto te ne vidim na onome snimku da ga branis sa ostalih 17 ipo pristalica. A da boleo te kurac da izlazis iz gaibe ali je cool prdeti po forumu :)

stator 1

satan 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Desi satane :)

Nesto te ne vidim na onome snimku da ga branis sa ostalih 17 ipo pristalica. A da boleo te kurac da izlazis iz gaibe ali je cool prdeti po forumu :)

Pa shta onda, ni ti nisi bio na onom pokushaju gej parade od pre par godina, pa opet niko ne spori da si golema pederchina.

Also - I NEBO PLACHE ZA RADOVANOM!!1!1

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pa shta onda, ni ti nisi bio na onom pokushaju gej parade od pre par godina, pa opet niko ne spori da si golema pederchina.

Wulfi - 5

Stator - 0

Volim kad napusavate rete tipa Italiana i Statora..

Oslobodjen Naser Oric, nikoga nije ubio, sve su mu namestili. Oslobodjen i Haradinaj, nikoga nije ubio, sve su mu namestili. Uhapsen Radovan Karadzic, sve je pobio, dosta se izvlacio.
Link to comment
Share on other sites

pazi ove klince sto kao protestuju. popise preko picke ko nista. bili su malji decama tad, pitam se znaju li uopste zasto pale baklje.

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uuizdaja narode! uizdaja! svetu srpsku zemlju krajinu ste prodali!

salu na stranu, pozdravljam hapsenje, ali se osecam kao posran znajuci de ce biti izrucen

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...