Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene je oraspolozila onolika doza gluposti tog klinca,ali bol koji on trpiu tom trenutku ajoj...

pa i nije tolika glupost, jeste, ali nije sad svemirska, jebiga, desilo se to sto se desilo, klinci svuda sutiraju stvari i ruse te zidice, ali ovaj se izjebo.

sto se bola tice, jebes bol, bol je prolazan, plus sto je njemu toliki adrenalin da ko zna da li ga boli, nego sto je noga cao, smrvljena, u sekundi ti se promeni zivot, klinac jebote, bas mi je jeziv klip

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vazi sto niko ne radi takve gluposti, sa tim stavom, ne 99% nego 100% ovog foruma bi trebalo da bude bez koje ruke ili noge ili barem bez jedne sake, za onaj sladoled sto su deknuli u prodzi

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam krao shta sam stigo,josh uvek me zovu klepke :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Aj da ste krali recimo od bogatih da bi dali žrtvama tranzicije, ili od države, ili tako nešto što je razumljivo i opravdano, nego drpate po prodavnicama, nije vas sramota.

koja bre tranzicija pocetak devedesetih

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, ja znam neke koji su prebili lika do smrti, to su druge stvari i nemaju veze sa nesrecnim klincem koji svoju hormonsku neizivljenost iskaljuje na ogradi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma to nije neizviljenost , vec I WANNA BE AWESOME DUDE CUZ I ARE STUPID i slicne gluposti kroz koje zapadna dece vec duze vreme prolaze ...

nego dosta proseravanja o tom gifu (izvinte na izrazu) i kacite FUNNY fajlove a ne ova sranja ... gore je najmanji problem da se linkuje tako da /shoo sto se tih gluposti tice

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ma to nije neizviljenost , vec I WANNA BE AWESOME DUDE CUZ I ARE STUPID i slicne gluposti kroz koje zapadna dece vec duze vreme prolaze ...

okej, eto, to je. i sta sad, treba da izgubi nogu zato sto oce da bude awesome sa svojih ~15 dina?

ljudi bre, koji je vama kurac, nije on silovao tri ribe, polomio kolena desetorici ortaka i slicne stvari, ajde molim vas, vi ste svi bezgresni i prepametni i prezreli bili kao klinci sve se plasim...

ja kao najmirniji u svom drustvu sam se peo na pozarne, visio sa terase, krao gluposti sa gradilista, pasuljarom gasio bandere, ispustao ventile na automobilskim tockovima, krao semenke i sladolede, zvonio na vrata, pa bezo, pisao pijan po ulazima itd itd itd, pa ja sam monstrum, meni treba ne samo odseci nogu, nego me bicevati do pred smrt, a onda me drati dok ne umrem.

evo sad sam se iznervirao ko kojot, brate, necu uopste da se raspravljam.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi bre, koji je vama kurac, nije on silovao tri ribe, polomio kolena desetorici ortaka i slicne stvari, ajde molim vas, vi ste svi bezgresni i prepametni i prezreli bili kao klinci sve se plasim...

Ne znam za tebe al ja sam se zgrozio gifa jer je meni bila muka dok sam gledao i smorio sam se najgrdnije, a ne zato što je mali glup a mi smo bezgrešni itd. A ako se ne varam, gore u stikiju stoji da je zabranjeno kačenje štrecalica i onoga što forumašima nanosi duhovni nemir, a ovaj gif je upravo to. Znači ništa duboko ili da mi nekog osuđujemo, nego prosto užasan je snimak za gledanje.

Inače ko nije pišo po ulazima pijan taj nije čovek.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

ovaj, to je neka druga prica, sad si me zbunio, ne shvatam zasto si to reko. ja sam se isto tako zgrozio, tako sam i iskomentarisao gif, ne pricam o tome. nego brate dodju likovi i kao 'e tako mu treba' boze moj sutira zid govnar mali mater mu jebem zaklati ubiti, mislim eeej, mudrac do mudraca, lenjin, staljin

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...