Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

ajoj, pobiti debile male...al dobro, barem izlaze napolje da se resavaju, a ne ono 'picko' 'i ti isto' pa sednu opet, ritopek za to barem.

ali pijani kralj ko iz filma ahahahhahah

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je mene oraspolozilo i vratilo u neka davna vremena...

crtani_film.jpg

[jupi]

debilno. kuda ide ovaj svet?

i nemojte da prichate da je to sve zbog igrica, jer nije tako...

свет иде у курац.

није то због игрица, то је зато што свет иде у курац, а деце, невина, каква јесу, то најбоље подсвесно осећају, то их мучи и стога имамо овакве појаве.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

а деце, невина, каква јесу, то најбоље подсвесно осећају

ajao, sad si se prosro moras priznati, kakva deca, stoka obicna, pa i ja sam osecao da svet ide u kurac pa nije bilo pravda za dulija.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ajao, sad si se prosro moras priznati, kakva deca, stoka obicna, pa i ja sam osecao da svet ide u kurac pa nije bilo pravda za dulija.

јесам се проср'о.

:)

само, стоји оно што сам рекао. то да су стока неваспитана јесу, причао сам о насиљу. притиска их нешто - мукице, а не знају шта, а нису васпитани да се лепо и ненасилно понашају - и ето.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a zasto? mislim naravno da ne moze nekog da oraspolozi ovakav klip,ali ne vidim sta je toliko strasno u tom klipu da ne sme da se kaci. pa na rur-u su bile mnoge gore stvari,slike i ostalo i sad je ovo problem. nazalost,ovo je realnost i takvih klinaca ima pun kurac na ulicama.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Sve to dolazi od kuce...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

a zasto? mislim naravno da ne moze nekog da oraspolozi ovakav klip,ali ne vidim sta je toliko strasno u tom klipu da ne sme da se kaci. pa na rur-u su bile mnoge gore stvari,slike i ostalo i sad je ovo problem. nazalost,ovo je realnost i takvih klinaca ima pun kurac na ulicama.

Baci pogled na naslov teme.

Ako hoćeš da kačiš, kači slobodno u novoj temi koju ćeš nazvati "ololo retardirani klinci se udaraju u igraonici iz obesti", ali ne u ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

brate vudu, moram da protestujem, mene je onaj pijani lik sto vitla po vazduhu oraspolozio, mozda sam ja maloumni kreten, ali sam clan foruma, al dobro, ti mozes da demonstriras silu ako oces, al nemoj da diplomatises onda nego reci ko coek:PPP

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@vudu: prvo sam mislio na ovog klinca sto se dere na profesora... a tek onda na one u igraonici,koji su u neku ruku i smesni,sto kaze dulio onaj koji se napio i pao. pa koliko je samo klipova u ovom topicu bilo gde se peglaju ljudi,padaju pijani i ostalo i nikom nista. a sad odjednom kao ban za ovo...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@klip sa klincima koji se biju:

Magic Soft igraonica u bloku 4, inace je zatvorena jer su bas ti klinci valjali i duvali u njoj. Skupljalo se dosta dece iz OS "Ivan Gundilic" kao i srednjoskolaca iz Politehnicke, a i ja sam u njoj dosta vremena provodio, i znam koje su budale u nju isle. Neke sa klipa i znam :D Ispred ulaza je pisalo Milan Peder, inace gazda igraonice koji je klincu zabranio ulazak jer je zakljucao radnicu u samu igraonicu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Мič has spoken!

kreatore si duvanio malo sa ortacima u igraonici i pikao kantera ?

Shta mislish?

n1204157523_160136_3630.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma koji stoned bre

n1204157523_160136_3630.jpg = 1203784506028.jpg

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ma koji stoned bre

n1204157523_160136_3630.jpg = 1203784506028.jpg

ROFL za combo :))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...