Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

a koliko primaju? koliko na budzet??

kod nas polazes matematiku pa navedes smerove koje zelis, tipa 1. zelja racunarstvo, 2. telekomunikacije

7 budzet,10 samofinansirajuci....s tim sto ja moram da udjem na budzet :)))

@topic bio danas dosta zauzet,jurcao na sve strane...volontirao sam na nekom maratonu kod usca...

@kruko jel si prosao danas bajsom oko 6-7 pored usca?Bas tu gde je bio organizovan maraton?Mislim da sam te video,ali nisam bio siguran,pa nisam hteo da se derem ko magarac :D

edit: sad sam video prethodna 2 posta...olololo :D

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam broj prijavljenih učenika po faxovima po godinama i ovo je tuga, očekivao sam povećan broj kad ono baš suprotno.Dosta njih imaju lufta od samo 100-200 učenika.

I kruko, svrati jednom bajsom do Koteža, da te i ja vidim nekada, dobar trening a i posle mogu da se i ja pohvalim kako sam te video a ti mi se nisi javio. :P

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kruko je uber-menschen i elitistima, raja kao mi nismo dost

kruko je uber-menschen i elitistima, raja kao mi nismo dostojni njegovog pozdrava ;)

i kori nije mi jasno,jel ti problem sto ima manje prijavljenih nego mesta ili mesta od prijavljenih

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koja vrućina u ovom BG-u, strašno.

Nisam spavao 4 dana, jebeno.

Mislim da sam video Kruka pre par dana..

Ako si prolazio između 61. i 62. bloka kod trafika noseći neku cirku u kesi i imao neke bele sluške na ušima?

taj sam, isao kod ortaka da gledamo spance i ruse pa svratio po rekvizite. postao sam sajber zvezda.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kruko jel si prosao danas bajsom oko 6-7 pored usca?Bas tu gde je bio organizovan maraton?Mislim da sam te video,ali nisam bio siguran,pa nisam hteo da se derem ko magarac :D

[roflmao]

jesam :D

bicu veceras na povetarcu, pa mozete da dodjete da me castite picem i to. ponecu olovku, pa ako bude neka devojka moze autogram na sisu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom sutnuo Kruka mrtvog pijanog na podu,bilo je strava!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom sutnuo Kruka mrtvog pijanog na podu,bilo je strava!

nemoguce, ja ne pijem!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol ko da nemke zna sta je pwn ;o)

Zna, naucio je znacenje kad te je shesti put zaredom headshotovao u COD-u!

Danas napravio svoje cuvene kiflice...:)

Bio na kuglanju i napravio PB...188, sve sam blizi Igoru :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

svaka chast, ne zovesh na kiflice pico.

mogao bi da donesesh na rhh da probamo, pa da uporedimo sa kiflicama laletove bakute.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

brate, to nije fer poređenje.

ali cod4 ahahaha

ivan: jebao te juggernaut, kole

kole: ko te jebe nepreciznog ololololol

ivan / headshot / kole

kole: :(

Link to comment
Share on other sites

svaka chast, ne zovesh na kiflice pico.

mogao bi da donesesh na rhh da probamo, pa da uporedimo sa kiflicama laletove bakute.

Nema te babe....:)

Ajde, za sledeci rhh...

@Ivan

ivan: jebao te juggernaut, kole

kole: ko te jebe nepreciznog ololololol

ivan / headshot / kole

kole: :(

nemke: [roflmao][jupi]

fixed!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

omg video sam Koleta na Metropolisu u Game overu !!!!!

hahaha sta je bilo? ona diznijeva press konf? me znam kad me je kjoot mogao snimiti za ishta aktuelno inache...

nego danas mnogo ubav dan bio...em zahladilo, em lepo bilo na kuglanju, em posle...milina jedna \o/

@cod nemke ja ne znam koju's ti igru gledao, a ivane, nakon toliko coda online vs choveka koji igra samo na rhh, odista, ko te jebe neprciznog ;o*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...