Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sedim u 5:30 ispred kompa, ne slusham nishta i chitam RUR... Dushane idiote :(

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ah, dobar jutar. ispavao sam se kao bela lala, mada me je mali malo isekao oko dvojke, kmecao je kao da ga kolju. t - 7 sati, kuci po stvari, pa za novi sad. hellmfyeah

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Haha, dopadaju mi se ove Duletove minijature kad se ubacuje izmedju svakih par postova da objavi koliko je sati i da ne mozhe da spava. Skoro pajtonovski ;)

U ostalim zanimljivim vestima, vracam se juche popodne kuci preko Slavije, kad pandur zaustavio tri nafurane ribe u nekom ogromnom belom kabriolet BMW-u sa 32" felnama ;) i drnda ih zbog toga sto je ova pozadi sedela na gepeku (da tako kazhem). Vrlo jedna zabavna scena :))

Link to comment
Share on other sites

lol devet i cetrnes, pitam se kad cu da kuntam

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Haha, dopadaju mi se ove Duletove minijature kad se ubacuje izmedju svakih par postova da objavi koliko je sati i da ne mozhe da spava. Skoro pajtonovski ;)

U ostalim zanimljivim vestima, vracam se juche popodne kuci preko Slavije, kad pandur zaustavio tri nafurane ribe u nekom ogromnom belom kabriolet BMW-u sa 32" felnama ;) i drnda ih zbog toga sto je ova pozadi sedela na gepeku (da tako kazhem). Vrlo jedna zabavna scena :))

Cekaj, bre, i ja bih ih drndao, gde god da sede :)

Leto u Beogradu...pa to je strasno...kad god prodjem Knezom, za vreme posla, dobijam tahikardije i bradikardije i respiratory arrest...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Haha, dopadaju mi se ove Duletove minijature kad se ubacuje izmedju svakih par postova da objavi koliko je sati i da ne mozhe da spava. Skoro pajtonovski ;)

koji simpatican preban spam warning :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebo ovakav petak kad se radi drugi vikend ceo za redom..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...