Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ne zaboravi kruko da prilikom otvaranja racuna kad im budesh prebrojavao tih 2500 dinara za svaku paru napomenesh kako si je dobio i kako se neka zanimljiva pricha vezuje za to.

Sad gledam Slagalicu pa cu da idem da neshto chalabrcnem :)

Link to comment
Share on other sites

obavezno!

naucio sam novu stvar danas: da menjam loanac na bajsu. idem da ga isprobam, ako ovo bude moj poslednji post, sve vas ljubim :*

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:(

razmenio sam pare, sutra mogu sebi da kupim neko pristojno pice da se napijem pred exeat hohoho

sad cu da se nagruvam tegova, i onda ranije na bjuti slip, sutra se mora rejvovati do zore!

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odigro 2 sata tenisa i sad sam pojeo par kila lubenice ladne...divota...

pozdravlja vas sve buraz iz bahreina...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

:(

razmenio sam pare, sutra mogu sebi da kupim neko pristojno pice da se napijem pred exeat hohoho

sad cu da se nagruvam tegova, i onda ranije na bjuti slip, sutra se mora rejvovati do zore!

SAMO REJV BRAĆORI UNGH UNGH

koji hyper dan me čeka sutra, vr'

Link to comment
Share on other sites

JA SAMO DA SE JAVNEM SA DJAVE1

rejvgif-1.gif

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

razmisljam se da li da krenem diabla keca :)

i najverovatnje hocu, posto me je dota malko smorila, overkillovao sam se ovih dana :\

a i ovaj mali novi rattlecage je samo harasser, nista kvalitetno...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...