Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

do jaja provod sinoc, veceras repete. nadam se samo da i veceras necu sprcati toliko para :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najzad se oporavi rur od jutros

Raspao se od Graw-a 2 sad malo ladim mozak pa se spremam da zapnem kako bi najzad polozio ispit sa kojim se mucim vec godinu dana :S

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@kole

danas i sutra su dani dolfa na foxu:)

jos ako na to dodamo i ponedeljak kao dan dolfa na pinku, znachi imamo 3 dana najveceg akcionog heroja b produkcije:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

dobro jutr.....oh fuck

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nakanio sam se da snimim novi miks, hell yeah. sad malo bajsa, pa tegova, i opet u zezanje. samo moram da pripazim na novcanik, previse sam ga olaksao nocas.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ouch , muka mi je od lubenice , sabio sam se na mrtvo ime od iste ...

jos samo 29 do pristizanja posiljke koju vec 4 meseca cekam da se realizuje \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se iz teretane, vrh trening! \o/ U putu do kuca sam popio 1l soka od pomorandze, za mal' se nisam ispeglao u busu... a to mi nije prvi put da isto uradim. ;\

Poqshavam da prodam wow account nekim strancima, za raspalog druida za sada imam bid od 350$. Isplati se nolajfovati! \o/

Sad da se zaperem pa cu do grada...

.

Link to comment
Share on other sites

bio na fudbalu,pa izblejao malo sa ortacima da se sve utvrdimo za more...i idemo najverovatnije na Kavos,to je na Krfu...poznato mesto samo po zurkama i zajebanciji...bas ono sto mi trazimo...

sad idem malo sa devojcicom da uzivam,pa posle mozda do Ade...

a od sutra,da bih mogao da odem na to more,pocinjem da radim na Adi u Petici...u sanku cu biti,pa ako neko bude prolazio,nek svrne da se javi :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol ponesi boxer da imas nesto da teras smrdljive engleze koji se gore ponasaju nego na exitu.

inace odo da trcim gore po Olimpu, mnogo je dobro.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

e koliko dizu ?:D

lol

na vežbama za torzo nisu nešto impresivni, al su zato na leg press stavili jedno 250 kg. i svi rade sa istom težinom, što sugeriše da im je ovo bio neki lagani trening, ipak je bio 12h posle tekme od pet setova.

Link to comment
Share on other sites

bio na fudbalu,pa izblejao malo sa ortacima da se sve utvrdimo za more...i idemo najverovatnije na Kavos,to je na Krfu...poznato mesto samo po zurkama i zajebanciji...bas ono sto mi trazimo...

sad idem malo sa devojcicom da uzivam,pa posle mozda do Ade...

a od sutra,da bih mogao da odem na to more,pocinjem da radim na Adi u Petici...u sanku cu biti,pa ako neko bude prolazio,nek svrne da se javi :)))

Formica i ja planiramo za ponedeljak basket na Adi...mozda svratim/o!!!

A, i veceras cu malo da zabodem u Sunset ili Red Shoes....

Samo da ne zaginem nocas, sutra tenis u 10 :)))))

@Kole

Sram da te bude...prodajes drugare kad si im najpotrebniji...

Inace, u poslednjih 3 dana / 7 sati sna :)))))

[smajli2]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sumnjivo mi sto cigani ne pustaju talibansku muziku vec par sati , kad na pinku videh U zmajevom gnezdu film...

To sve objasnjava...iam jos malo fore da se odmorim dok ne pocnu da gruvaju ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jej, sredio sam celu kuću, skupio i razvrstao čist veš, prosuo đubre (kompromitujućeg sadržaja), oprao sudove, usisao trunje i zemlju po kojoj sam gazio ovih dana i provetrio sve sobe. Sutra kad mi se vrate ukućani, mogu samo da dignu sve četri uvis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...