Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gotov ispitni rok, dao sam samo 1 ispit kada sam papan i peglao TF2/dotu umesto da ucim :/ bravo statore tako se zavrsava fax :/

Ali to nije najgora vest gora vest je da sam uzeo da jedan sat kompletno prebacujem sa html-a na php. ono ima oko 300 strana i svaka ima 10-tak linkova ka drugim stranama fantasticno eto srece za sledecih mesec dana :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

komšije iznad mene već četvrti dan buše/lome/razbijaju nešto.... od 8 ujutru. Budim se uz zvuke koji me pogađaju pravo u mozak, imam osećaj da se ruši cela zgrada. Onda prestanu negde oko 14h i nastave u 17:01 ... Odlična atmosfera za spremanje ispita.

Ako još malo potraje završiću u Lazi... ili CZu... zavisi ...

[interno] posalji djoleta na njih [/interno]

ili brate da ja dolazim da regulisem situaciju ? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Jos na poslu

Ko je instalirao ikad win2k3 ent 64 bita r2 sa odvojenim sp2 na goolemi server zna kako je kada se ispostavi da je cd ostecen, aklijent tvrdi da nije i da probas opet.

I tako 4 puta

Za cmar bi se grizo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jos na poslu

Ko je instalirao ikad win2k3 ent 64 bita r2 sa odvojenim sp2 na goolemi server zna kako je kada se ispostavi da je cd ostecen, aklijent tvrdi da nije i da probas opet.

I tako 4 puta

Za cmar bi se grizo

R2 ima integrisan SP2 koliko mene secanje sluzi ? A sta nije isti HW pa da mozes samo da ga kloniras ?

Link to comment
Share on other sites

iscurela mi kada. cetiri sprata nize, komsijama po kutijama sa osiguracima itd...jebem ti sranje..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

popravio tri zuba na sest razlicitih strana lol ne mogu da pricam normalno, polio sam se vodom kad sam teo da pijem, anesteziran sam po celoj faci:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Čoveče koliko je prosta šetnja od desetak minuta po kraju blagotvorna za mozak.

si sisho da uvrsis nesto u paviljonchetu, a? [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ali to nije najgora vest gora vest je da sam uzeo da jedan sat kompletno prebacujem sa html-a na php. ono ima oko 300 strana i svaka ima 10-tak linkova ka drugim stranama fantasticno eto srece za sledecih mesec dana :)

probaj Smarty Templates ako već nisi, to bi trebalo da ti u mnogome olakša poso

[interno] posalji djoleta na njih [/interno]

ili brate da ja dolazim da regulisem situaciju ? [:D]

Ma Đole bio i ostao pička :) samo se sklupča u ćošku i unezvereno gleda u plafon dok se isti trese

@topic:

još jedan ispit ostao... treba izdržati još 2 dana a onda će da padne neki Fear and Loathing :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

uf uf sta sam radio na fuci, bio sam JAK iako sam sjebo sve na kraju lololol

elem sad jable pa lalanje sutra idem da vadim neka sranja za vizu, kao grcka postala ozbiljna zemlja lol

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

uf uf sta sam radio na fuci, bio sam JAK iako sam sjebo sve na kraju lololol

elem sad jable pa lalanje sutra idem da vadim neka sranja za vizu, kao grcka postala ozbiljna zemlja lol

obavezno izvadi iz bakanata potvrdu o svim polozenim ispitima (morash da platish 600 dinara za to), jer se mrste kada vide nash indeks gde su ocene uglavnom bez pechata i potpisa profesora

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ah, zavrsio sam neki remiks sa kojim se vucaram vec dva meseca, trebalo bi opet da idem na vinil, hell yeah 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...