Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo, ja odspavao svojih 4 i po sata nocas kako treba...:) Pametnom coveku dosta...

Jos dosta posla za danas...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

bio na kuglanju posle ko zna koliko i u prvoj partiji postavio personal hi-score, 156...cak sam i sledecu partiju kad sam bacao felsh imao preko 110...samo je zlo sto u pinkiju jos uvek ne radi stampac i klima tako da smo se skuvali...

Kakvo je to kuglanje radnim danom u podne, a neradniče? ;)

Link to comment
Share on other sites

jebiga brate, tako je to kad covek postane apsolvent i ne radi:)...al nije tacno, jutros u 10 sam bio na testu iz pedofilije i polozio ga, pa rekoh da se castim:)

[:0]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hocu da spavam, da me niko ne dira, da nikog ne cujem, da nikome nista ne treba, da postoji teleport i da mogu da zivim od vazduha

pa koji cesh onda sa nama na moru;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

videtju ja tebe jednog kada da ti najveca frka u jednom danu ne bude da li stara dobra pouzdana desnica, da li si danas za nezniju emo levicu ili da li da se iscimash da sednesh na ruku pa kao da ti drka neko drugi.... :)

btw, mojne me drazish danas, nisam nocas spavao, a mislio sam taman sutra da castim barem vas dvojicu jer bih trebao da predam diplomski tada.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ogm sutra teh intervju za posao....

gogo power rangers !!!!111oneone

Moram da se naspavam da ne bih izgledao kao neki zombi ujutru xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

uf,kvalitetnih 2 sata sam spavao,nekako se osecam zdravo i ispavano... \o/

sad jurcam na sve strane da se organizujem za naredne dane,necu da blejim kod kuce,samo akcijaaaa !!! :)))

Da se organizujesh u koje cesh igraone na cs ovih dana na malo akcije? nice [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...