Jump to content

Big Bang Theory


Recommended Posts

Prve tri reci. Mislio sam po kvalitetu. Showa. Kvalitet = 0. Po strani profit i naravno da svi znamo da ga nece ukinuti, to sam rekao iz perspektive vredjanja mozga. Koji ocigledno nemas da shvatis post od 3 reda. Oh well, to je ipak Daki.

Gde je taj merac kvaliteta? Deder ti meni objasni sta su odlike kvalitetne serije! Ako sam ja tebe dobro razumeo, Holivud treba tebe da pita za dozvolu da pusti nesto u vazduh, posto ti moras dati strucnu ocenu kvaliteta! I ako tebi nije kvalitetno ti nemoj gledati, nama kojima JESTE kvalitetno mi cemo nastaviti i dalje.

Samo jos da dodam da nisam znao da samo profesori sa Harvarda koji vrte casu gledaju TV showove, a ne praznoglavi tinejdzeri. Pod hitno ukinuti!

Edited by SIN
Link to comment
Share on other sites

Nemoj srati govna Daki. Sto se tice ove serije... ne znam da li je kvalitet ostao isti, ili smo mi jednostavno izgustirali celu materiju pa nije vise toliko zanimljivo kada Sheldon zajebava Lenarda recnikom nuklearnog fizicara na primer.

Ono... meni je i dalje prva epizoda prve sezone bolja od poslednje epizode poslednje sezone i to dosta... sad zbog cega.. ne znam.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Gde je taj merac kvaliteta? Deder ti meni objasni sta su odlike kvalitetne serije! Ako sam ja tebe dobro razumeo, Holivud treba tebe da pita za dozvolu da pusti nesto u vazduh, posto ti moras dati strucnu ocenu kvaliteta! I ako tebi nije kvalitetno ti nemoj gledati, nama kojima JESTE kvalitetno mi cemo nastaviti i dalje.

Samo jos da dodam da nisam znao da samo profesori sa Harvarda koji vrte casu gledaju TV showove, a ne praznoglavi tinejdzeri. Pod hitno ukinuti!

Kao i svaki sitkom, ni ovaj ne moze da traje 37 sezona a da je vibe isti kao u prvoj ili prvih par. Mene je iskreno smorio ceo trip, i sa tog stanovista sam i rekao. Da se ja pitam, trebalo bi da razmisle da ga ukinu jer nema nikakvog novog tripa. Ako se tebi gleda, gledaj, nisam ja zaduzen da ukidam serije po TV-u :) To je moj licni dojam.

~~

Link to comment
Share on other sites

Kao i svaki sitkom, ni ovaj ne moze da traje 37 sezona a da je vibe isti kao u prvoj ili prvih par. Mene je iskreno smorio ceo trip, i sa tog stanovista sam i rekao. Da se ja pitam, trebalo bi da razmisle da ga ukinu jer nema nikakvog novog tripa. Ako se tebi gleda, gledaj, nisam ja zaduzen da ukidam serije po TV-u :) To je moj licni dojam.

Ja se smorim kad mi se bilo koja serija zavrsi koju gotivim. Rome, House, Entourage... Ono, dao bih levu sisu samo da snime jos jednu sezonu Housa. Tako da neka traje koliko god traje, mene cini srecim sama cinjenica da serija postoji i da je ja gledam :)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se smorim kad mi se bilo koja serija zavrsi koju gotivim. Rome, House, Entourage... Ono, dao bih levu sisu samo da snime jos jednu sezonu Housa. Tako da neka traje koliko god traje, mene cini srecim sama cinjenica da serija postoji i da je ja gledam :)

Kultne serije i postaju kultne zato što su producenti rešili da zatvore story arc, poput The Wire.

..ili dobiju nogu, poput Firefly :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sedma je vrh... Svaka sa Wil Wheaton-om je bila ekstra, ali ovo:

"I can't ask him to leave. He's a minor celebrity. Many people recognize him once you explain who he is." —Sheldon on Wil Wheaton.

a umro sam na:

"set phasers to fun"

Malo mi bedno i smor sve u vezi sa Hauardom i Bernadet... I da li je uopšte bilo Radža u ovoj epizodi? lol

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...