Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cao drugari, imam pitanje.Meni u podesavanju za monitor stoji 60hz jel to dobro ili nije? jer sam citao ovde da trebao ono -freq 75?

e sad jel to treba da bude isto tj da bude npr 60 60 ili mora i u podesavanjima da bude 75? (meni licno ne moze da promeni samo ima 60hz)

i da li ima veze sto je monitor povezan na laptop?

Link to comment
Share on other sites

Sine LCD monitoru podrazvaju 75Hz uglavnom do rezolucije od 1024*768 piksela, stoga kad iskljucis V-Sync u meniju graficke karte (nVidia Control Panel ili ATi CCC) i stavis -freq 75 moras igrati kanter u u rezolucijama manjim ili jednakoj gore pomenutoj. Sto se tice dal utice to sto je monitor povezan na laptop mogu da ti kazem da nem blage veze :D

Cekaj da ti se vudu ili neko drugi javi po tom pitanju :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

Sine LCD monitoru podrazvaju 75Hz uglavnom do rezolucije od 1024*768 piksela, stoga kad iskljucis V-Sync u meniju graficke karte (nVidia Control Panel ili ATi CCC) i stavis -freq 75 moras igrati kanter u u rezolucijama manjim ili jednakoj gore pomenutoj. Sto se tice dal utice to sto je monitor povezan na laptop mogu da ti kazem da nem blage veze :D

Cekaj da ti se vudu ili neko drugi javi po tom pitanju :)

ok, hvala :) ne znam pitam :D

Link to comment
Share on other sites

Juce kad sam ulazio u cs prijavio enki virus bla bla i od tada mi se smoke ne vidi, znaci sve sto sam probao nije uspelo, brisanje cs-a, pa celog stima, instaliranje preko backupa, instaliranje od pocetka... Videh da dosta ljudi ima isti problem, jel nasao neko resenje, a da nije reinstaliranje sistema...

To nije virus, od antivirusa samo Avira prijavljuje kao da je neki virus,drug je imao isto problem sa time i skinuo je ovo i sad mu radi normalno .

http://www.nodevice.com/dll/particleman_dll/item13431.html

Samo ekstraktuj u cl_dlls folder i trebalo bi da radi :)

Link to comment
Share on other sites

Brate, dal' niko od ovih iskusnijih LANera ne zna da odg na ovo...

Da li treba nesto posebno da se kuca u lanu da bi sve lepo radilo na ex_interpu 0.01? Svi lepo stavimo rejtove 101 101 25000, ali igraci se blinkuju kao da igramo na nekim krs online serverima...

? :S

Link to comment
Share on other sites

Brate, dal' niko od ovih iskusnijih LANera ne zna da odg na ovo...

Da li treba nesto posebno da se kuca u lanu da bi sve lepo radilo na ex_interpu 0.01? Svi lepo stavimo rejtove 101 101 25000, ali igraci se blinkuju kao da igramo na nekim krs online serverima...

? :S

Koliko znam nista ne treba uz interp, samo max rejtovi, a zavisi ako igrate online, onda je do servera ili do protivnika koji ima losh net,rejtove...

Link to comment
Share on other sites

Drugari, poludEo sam.

Imam CS koji je na starom kompu radio bez problema a koji na novom nece ni da drcne.

Ako pokrenem CS, pojavi se na trenutak peshchani sat i nishta se ne desi. To toliko kratko traje da ne vidim ni da se podigne proces u task manangeru.

Ako pokrenem HL, radi, mogu da konektujem na servere, ali ako probam "Change game" i promenim na CS 5-10 sekundi mogu da vidim CS i onda se skljoka.

Nigde nikakvu greshku ne prijavljuje ni CS ni Win.

OS: WinXP SP2 (kao i na starom)

Proc: PhenomII x2 545

Graf: Ati 4670 Gigabyte <--- na ovo chudo najvishe sumnjam jer sam do sad gurao NVidiine kartice i nikad nisam imao problema!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...