Jump to content

Fringe


Recommended Posts

poslednja scena u 7moj epizodi, kad ono dvoje saznaju za "little hill" , totalno se vidi da serija ima veliki potencijal. Ali je prilicno izvedba failovala u ovim prvim epizodama. Podseti me na Spartacus. suckuje jako, dok nekako ne pronadju pravi nacin da prezentuju svoju pricu i izbace stvari koje se nisu dopale ljudima. Taman treba pregrmeti tih pocetnih 6-7 eps.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svim dobrim serijama treba ipak malo vremena, sad sam odgledao poslednje dve, serija je odlicna, znaci odlicna! I u drugoj sezoni oma malo padova ali nista strasno. Kraj je isto dobro izveden, ostaju neka pitanja, ali nista kao kod losta npr. Jedva cekam sledecu sezonu!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Управо сам погледао S02E11, рециклирану епизоде из прве сезоне, са све васкрслим агентом. Просто не могу да верујем да су се одличили на тај потез, без икакве измене. Колико их боли патка за публику.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Polako, tvoj post je zbunujuc jer nisi naveo sta ti smeta. I ja sam isprva pomislio da ti smeta sto je ovaj ziv, pa odgovor da je on ziv zato sto ta epizoda nije ni trebala da ide tad nego ranije kad i jeste bio ziv je sasvim na mestu ali po tvom naknadnom odgovoru to nije ono sto ti smeta. Stoga, sta ti smeta? Sama epizoda je imala najvecu gledanost za tu sezonu i najmanju ocenu kod kriticara, totalni kontrast ocigledno :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Какво поштовање има FOX према својим гледаоцима, када су одлучили да је емитују. Капирам да је било људи здравог разума који су били против тога када се одлука доносила, али паре су паре, зашто снимати нову када могу приказати очајну епизоду из претходне featuring dead guy.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Какво поштовање има FOX према својим гледаоцима, када су одлучили да је емитују. Капирам да је било људи здравог разума који су били против тога када се одлука доносила, али паре су паре, зашто снимати нову када могу приказати очајну епизоду из претходне featuring dead guy.

The Box Network is a company that oversees the delivery industry. It has the power to take away a company's delivery license, and it did this to Planet Express in 3005. But two years later the mindless droning executives at the network were fired, savagely beaten up, and then ground into Torgo's Executive Powder, requiring new management to be placed. The new leaders renewed Planet Express's license and allowed them to reenter the delivery business.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Било би кул да га избаце, чисто као освежење на ТВ-у. Јес да није то никакав нови трик, виђен много пута али волео бих да га видим у серији новијег датума, посебно овој.

Иначе, јесте ли извалили још један мега пропуст, Бројлс је жив на другој страни. Две смрти холивудској школи још једном, ово је чист безобразлук, и што је најгоре није им први пут, сетите се рециклиране епизоде са Чарлијем.

Друга ствар, на крају друге епизоде, Бројлс са "ове" стране спомиње људе чији утицај оставља дубок траг у нашим душама, што алудира да Оливија у следећим епизодама открива у себи трагове непознатог порекла, притом и дефинисање где Питер тренутно борави, јер очигледно је негде заглављен. Између два света?

Што се тиче њиховог односа, он је по мени прилично слабо одрађен, и тиме даља разрада биће неуверљива, барем мени.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Taj radi Kori, mislio sam da je Lost bio test koliko mogu da zapetljaju i da se izvuku, ali kad se pomenuo Brojlsalternate, ocigledno je da nista nisu naucili.

Bojim se da ce Fringe lose da se zavrsi ... ispasce opet da je to sve neki pas sanjao :D

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

brojlsalternativ je ziv jer su izbrisali Pitera iz "timeline-stakojikurac" i samim tim su se drugacije stvari desile.... recimo jos se dete nije pojavilo od olivijealternativ a "nasa" olivija ima probleme sa vezama i uvek zasere nesto sto do sada nije bilo! Bukvalno kao da gledam novu seriju, sa slicnim likovima!

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

Да да, нисам узео то у обзир да су се промениле неке ствари. Изгледа да друга Оливија није ни имала очуха, тако сам стекао утисак из њиховог разговора. А и прва је увек имала проблем са везама : ))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР

ФИЛОЗОФИРАЊЕ ФИЛОЗОФИРАЊЕ ФИЛОЗОФИРАЊЕ ФИЛОЗОФИРАЊЕ ФИЛОЗОФИРАЊЕ ФИЛОЗОФИРАЊЕ

Који дебилан заокрет у причи, фрапирао сам се. Посматрачи који уништавају планету из нама непознатих разлога, враћају се унатраг временски и посматрају битне догађаје, све то како би у далекој будућности успоставили орвелизам, који им омогућава да практикују блудне радње, опијају се, од обичног пезнта ништа бољи, а поред целокупног знања о универзуму које поседују. Још трагичније, што је та будућност и овог пута типична холивудска, нимало позитивна и лишена сваке идеје о бољем свету, у потпуности прожета капиталистичком логиком, па их тако гледамо како и даље купују на трафикама индустријске производе, муче их проблеми запослења и отказа, плате итд... Тужно да тужније не може бити, какве идеје усађују у главу, уништење креативне маште и свођење на купохоличарског затуцаног дрона, који прихвата све што му се наметне јер "тако треба, боље не може".

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...