Jump to content

velika sms promocija


maraaram

Recommended Posts

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

jbg.. deshava se..

i meni je sinotj doshla poruka od drugarke za tih 1ooodin kredita i 100freesms.. al bez toga tachno je..

;]

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komentar Mobilne telefonije Srbije povodom lančanih SMS poruka

Da li se sećate onih, takozvanih, lančanih mailova čiji sadržaj, otprilike, ovako glasi: Tvoja sreća je u tvojim rukama. Ako pošalješ ovaj mail na 10 adresa život će se ti za 20 dana iz korena promeniti. U ovo se uverio Majk Dzekson 20 dana nakon slanja maila kada ga je posetila Monica Beluchi odevena samo u mrežaste čarape…

Mislim da nema čoveka koji spam u vidu lančanog mail nije dobio bar jednom u životu! Što je najgore, ovakvi mailovi uglavnom stizu od nama poznatih osoba.

Reakcija na takav mail je uglavnom primerena akciji: klik na delete ili slanje prigodne slike nasilja kao odgovor pošiljaocu, ako mu padne na pamet da ponovo pošalje samo još jedan mail slične sadržine.

Medjutim, sada se po prvi put pojavio lančani sms. Na opšte iznenadjenje jedan od vodećih mobilnih operatera je burno odreagovao na ovaj vid spama.

...

nastavak vesti

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

SMS skoro i da ne koristim. Retko kad potrosim ono sta mi je u paketu. Ko ce da pise SMS. Svaka razmena SMS-a iznad jedne poruke je bacanje para. Jeftinije je nazvati. Mogao bi Margi da napravis neku analizu povodom toga. Pitanje je:

Koliko poruka kosta 30 sekundi razgovora?

Mislim da za 30 sekundi mozes da se dogovoris apsolutno sve. Naravno, senzualno razmenjivanje poruka nema cenu, za sve ostalo master card.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, sigurno mozesh mnogo vishe toga da kazesh u 1 min razgovora nego shto se prekucavash sa nekim sa ko zna koliko poruka.

ali maa ljudi je i do sada imala besplatne poruke, ja sam recimo u prethodnih godinu dobijao 50 poruka mesechno i 100 din krede, sad su uveli ovo sa 1200 poruka, tako da ono, nekad je lakshe zvati, nekad je lakshe poslati poruku, zavisi kakav nivo komunikacije zelish sa dotichnom osobom:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sledetje je da snize cenu smsa..

;]

sigurno mozesh mnogo vishe toga da kazesh u 1 min razgovora nego shto se prekucavash sa nekim sa ko zna koliko poruka.

^^to stoji.. ranije dok sam imala samo o64 pripejd.. nekako mi je jeftinije bilo da qckam poruke.. jerbo su drali za pozive.. kad sam htela da zovem nekog uzimala sam fixni i prichala.. sad kad iam o62 postpejd mozhe se retji je druga pricha.. al ipak mi pretekne iz meseca minuti.. eo iz maja meseca sam prenela 90min.. a paket je 150..

btw.. ak me pamtjenje dobro sluzhi.. jedno vreme dok je sms bio oko 2din svaka druga poruka je bila besplatna.. pa su ondak snizili na 1.06din sa pdvom..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

najveca zarada u mobilnoj telefoniji, ne samo kod nas, nego svuda u svetu, ne dolazi od ostvarenih razgovora nego od smsa. odnos kolichine prenetih informacija/ cena je omg.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jos 1200 sms-ova ka nacionalnim destinacijama za 200 din. posaljite prazan sms na broj 200. dovoljno je da je prosao 31 dan od prve prijave

^^mtsINFO

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

1200 minuta razgovora za samo 200 dinara!

Svi prepaid korisnici koji do 31. avgusta pošalju SMS sa tekstom 1200 na broj 300 dobijaju 1200 minuta u mt:s mreži.

Poruka kojom se aktivira ovaj specijalni bonus, tarifira se 200 dinara (sa PDV-om). Ove besplatne minute možete koristiti svakog dana u periodu od 20.00 do 02.00h.

Promocija traje do 31.08.2008. godine. Bonus možete aktivirati neograničen broj puta u periodu trajanja kampanje

ovo je sa sajta mts, da ne bude posle da je neka prevara, verovatno ce krenuti sa kampanjom ovih dana.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Da, ali znaci moras potrositi tih 1200 minuta do kraja avgusta, to nisu napisali... odnosno jesu ali kao i da nisu:

"Promocija traje do 31.08.2008. godine" - sto ce naravno dosta ljudi razumeti da se do tada moze uplatiti a trositi i posle.

Link to comment
Share on other sites

xtra stvar..

sad sam dobila sms obaveshtenje od mtsPROMO/a ..

;]

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Promocija traje do 31.08.2008. godine.

;]

vredi!

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...