Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji smor spavao sam ceo dan, ono spavao sam i ako nije bilo potrebe, raspadam se. Nego postujem ovde jer moram da odgovorim na temu "Pravilno pedalanje" :D

Ipak je kruko bio u pravu, noga treba da bude ispruzena ali ne bas skroz, nego do onog poslednjeg polozoja u kome je i dalje savijena ali da izgleda kao ispruzena lol, jebiga nadam se da je bar neko razumeo :) znaci ne treba da bude skroz ispruzena :D Naravno ovo vazi ako vozite vrhoviima prstiju, sto znaci da ako sa istom visinom sedista vozite "stopalom" (lol) onda vam je ispruzena skroz noga, sto ne valja al sad da ne objasnjavam zasto jer sam i ovako smorio :D

Link to comment
Share on other sites

pa bliza mi je glavna posta u kneza milosa nego dom sindikata:)...al nema veze, nateracu se da odem kad tad...

jel ovo neki fazon duleY? =o)

smoren sam mnogo...em sto je vrutje pa kampujem pod klimom em sto ovo dvoje igraju loshe na vimbldonu (like 95% novak ispada u ovom kolu) em sam u nekom loshem tripu oko uchenja za ispit koji je sledece nedelje...

Link to comment
Share on other sites

imas preko puta doma sindikata

sad cujem na radiu neka budala iz velikog brata ubio kevu

to je stara vest decko :D jedino ako neki novi nije to uradio :D

ima 064 kod novog merkara dule :D :D

@vodo

pa isto ko i prvi put 20 000 din :D salim se :D zar ne treba samo da ides ponovo na kontrolu za vid ili sta vec ?:D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Imas vozacku? :O

Evo već pet godina ;)

@vodo

pa isto ko i prvi put 20 000 din :D salim se :D zar ne treba samo da ides ponovo na kontrolu za vid ili sta vec ?:D

D'oh, samo još i to... jebena birokratija, ako sam video da dođem do stanice milicije, vidim i da vozim!1

Link to comment
Share on other sites

menjas vozacku na 5 godina ?: Dzar nije na 10 :D omg idem da vidim dokle moja traje haahaah :D

coravim klincima se vozacka izdaje na pet godina jer je deci dinamichnija promena dioptrije, sledeca na 10

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...