Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mrtvi dan....

u 10 odem u dom zdravlja jer imam neku frku sa uhom, i celu noc nisam spavao zbog toga, i odem da vidim shta je. i oni mi kazu da rade posle podne. (ma jebem ti sve)

u 1 morao da idem u grad da zavrsim nesto do 3.

u 3 odem opet u dom zdravlja i kazu mi da mi knjizica ne valja ( valjda je u medjuvremenu izasla nova knjizica ) i ja se lepo vratim kuci opet i trazim knjizicu vec popizdeo naravno.

u 4:30 stignem sa novom knjizicom, i cekam da mi daju UPUT na ORL odeljenje 2 sata. PUNA dva sata ja sedim da bi me doktorka videla na 2 minuta i dala mi uput.

u 6:30 ja odlazim na ORL odeljenje, i doktorka pocne da se dere na mene kako mogu da trazim da me ona pregleda jer ona toboze ima choveka koji krvari kojeg mora da sredi.

i ja kao wtf jel sam ja kriv shto krvari.

i ona mi samo kaze dodji sutra u jedan jer necu stici.

LOL jebani. popizdeo sam...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisi dobro gledao. mozda je covek tvog zivota tu, na dohvat ruke

Mozda...:)...ali, Igore, ja cu te uvek ceniti kao druga, tvoja ljubav prema meni ce, `vaj, zauvek ostati neuzvracena:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

au brate minli koliok vas visi po tim teretanam sta li vec... fuj jbte zatvoren prostor...

ne teretana, trcanje na otvorenom ftw....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja jedva cekam raspust, bice samo trcanje, bajs, basket, bazen.

Tom logikom, ja jedva cekam penziju:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jbt, kakav pocetak nedelje..

prvo ostao na poslu do 1, pa otisao kuci posto mi je laptop riknuo :)

posle se skupilo drustvo da pikamo malo MTG, i kao kupili apatinca jednog za nas trojicu, cisto da zalijemo malo kuz karte.

sledeca scena, dolaze jos dvojica sa 15 * 0.5l piva [:D]

ihaj, zivela ova nedelja \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

idi spavaj opet;)

svi uvek zele dobro jutro, aj ja da kazem jednom i

laku noc svima:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bio sinoc na green baru,bila zurka volontera sa eurosonga...meni bilo smor,manje vise,ali zato na kraju sam sa ortakom uskocio bazen,tako da imam barem neceg da se secam...

zaspao sam u 4:30,i ustao sad,samo jednom da procitam svoj maturski,cisto da mogu nesto da se snadjem kad me pitaju :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovo ce biti jedan od "onih" dana...

treba mi jos jedno tusiranje i jos 3 guarane da postanem iole funkcionalan...

juce bio cimeru rodjendan...

jedino sto sam se zadivio je sto sam u svom tom pijanstvu negde pri sredini i pri kraju veceri skontao, da ja umoran kao pseto mogu da radim ujtru. ali umoran kao pseto i mamuran kao govedo malo tesko, tako da sam par puta samoindukovao bacanje pegle, iskul par minuta i nastavak cuganja.

makar oko toga nemam problema, nisam mamuran :)

al opet nisam ni spavao nista cele noci

ovo ce biti one helluva day

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

tako da sam par puta samoindukovao bacanje pegle, iskul par minuta i nastavak cuganja.

brate to je bilo kul sa 16 :|

@ margi

pa ne, zapravo sam nosio kutiju kod ortaka pa sam njega pavnovao uz par piva :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...