Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i uzasno spavam... samo odjednom, u sred noci, shvatim da stojim pored stola i pijem koka kolu... pa malo kasnije ponovo sanjam nesto ruzno i probudim se... tako vec nekoliko dana :/

pa hoce to kad uchish pa stanesh par dana, pa onda hocesh da nastavish.

pa nisam uopste stajala par dana...

Link to comment
Share on other sites

i uzasno spavam... samo odjednom, u sred noci, shvatim da stojim pored stola i pijem koka kolu... pa malo kasnije ponovo sanjam nesto ruzno i probudim se... tako vec nekoliko dana :/

grize te savest shto si bila onako gruba prema meni!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa to... iskulirala sam malo juce i malo je bolje... cak sam htela da odem do partizana na tenis malo da se izivim, ali se svi popalili sad i nije bilo terena ni za danas ni za juce :/

i... ovaj... maude, jel mi preporucujes neke lekice? da mi se razbistri mozak :)

Link to comment
Share on other sites

ma kakvi crni lekovi, samo napravi pauzu ako mozhesh da je priushtish i sutra tje sve biti okej. mozhda ako spremash vishe stvari promeni koji predmet radish. pred spavanje lupi 2x rakijice il se malo (ali agresivno) seksaj (a onda izbaci lika iz gajbe). ujutru chim se probudish tushiranje i to je to.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@corey pa lepo ti rece voodoo,najbolje je kad si gost...

ali ciscenje i nije najveci problem,a i uvek se nadje neka drugarica koja ce da pomogne oko tih stvari...

ali povracanja,nerviranje kad se razbije casa/flasa,slomljena stolica...i jos neke gluposti...

ma nikad vise...

@nepismen nemam sestru,ali imam dobre drugarice :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma ne vino ni pivo, samo neshto brzo. nemash vremena pred spavanje da se nalivash, a i nije poenta da si pijana nego da si smirena, ako se vetj budish.

ne znam shta je to istroshi ti se mozak, mislim sve sam dozhiveo al to nisam :)))

i kakvi troshkovi ? shta ti uopshte imash za taj prijemni ? kad ti je to ?

i nema lekova ima samo prashkova LOL but u dont wont go there :D

mogu da te poduchim/pomognem metodama tipa joga, kamasutra i slichno.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nisi dovoljno učio!

pa nije to sapun da se istroshi, pogotovo za nju koja realno u zhivotu nishta nije uchila (ko mi kazhe da se u osnovnoj/srednjoj neshto uchi taj je budala). ako tjemo da prichamo o nechemu shto njoj mozhe da bude to je samo volja i koncentracija.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...