Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Cira: ...u stalnom orgazmu ako se potrudish ;)

topic: Jebote ne znam dal neko video hiroshimu danas kako izgleda,mislim wtf???

http://www.postimage.org/image.php?v=gx3vntJ

http://www.postimage.org/image.php?v=gx3uX29

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate jeste go kurac.

obukao sam juche uske gatje shto mi je keva kupila za rodjendan i dobio sam neki chir na bulji.. ne mogu da progejmishem jer me boli bulja, zlo i naopako! sada sam doneo fotelju stavio tastaturu u krilo i misha na butku ali ne mogu da mikrujem!!!!

ZIVOT JE GO KURAC BRE!

Link to comment
Share on other sites

Koje je to zadovoljstvo kada odes u teretanu prekines se i onda dodjes kuci zgutas jedan rekbu i nije ti dobro :)

@G! koliko si platio uvodjenje ISO-a poslednji put kada sam proveravao je bilo 3k evera pa me interesuje da li su premenili nesto ?

nije konachna cifra, ali je fazon tip "Dobar dan - 270.000 din"... generalno tek spremamo papirologiju a u avgustu krecemo ozbiljnije...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

haha...bio sam na sastanku sa neka dva talijana...kakvi pedrcici, nalickani, odelca...umirao sam od smeha...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Doziveh i ja tezak trenutak.

Stojim ispred firme, staje blinirani-mega-giga srebrni audi, i iz njega izlazi kratka debela celava nakaza Nemanja Djordjevic, covek koga bih izbo nozem.

Dosao je kod mene u firmu "radi posla"

Siri se, kurci i lozi pred portirom sa stavom "kako smes da me pitas gde idem"

Realno picka sam. Prosao je na 1 cm od mene, a nisam ga izbo.

Umri tuzna drzavo kad se ovakva spodoba vozi u onakvim kolima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nesto grunulo u kutiji s osiguracima, uzeo glinericu, kad ono otisla faza u kurac. a posto sam ja samo majstor za poljupce, moram da zovem elektricara i da smrdim ovde do ko zna kad, ili da dodjem sutra, sto je jos gore.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

posle redukovane ishrane i odricanja totalnog od alkohola, posle mesec dana sam sredio, koliko toliko, krvnu sliku.

kriticni holesterol se smanjuje, GPT (nesto vezano za jetru sto je bilo dosta poviseno) je sada ok, ali mi se povecao bilirubin :/

tako da... nastavlja se 'dijeta' i jos mesec dana bez piva :( eeeeej zhivote, jos mesec dana :(

Link to comment
Share on other sites

@Igore

Nisi ti malena sisica. U stvari savladati takav poriv je mnogo teze. Svako moze da ubije. To ti je kao sa ribama. Nije neko frajer ako jebe dobru ribu, nego ako jebe losu. Svako moze da jebe dobru.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...